Merve Boluğur: Kendimi lolita olarak görüyorum

Takip Et:
Merve Boluğur: Kendimi lolita olarak görüyorum
Merve Boluğur: Kendimi lolita olarak görüyorum

Son zamanlarda sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri sürükleyen oyuncu Merve Boluğur, kendisini lolita olarak gördüğünü açıkladı. Son günlerde paylaşımları ve açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur, Youtube’da yayınlanan bir programa katıldı. Daha evvel dışarıda maske takmamasının sebebinin “Mesafeli bir şahısım” diyerek açıklayan Boluğur, yeniden sansasyonel açıklamalar yaptı.

“KENDİMİ LOLİTA OLARAK BAKIYORUM”

Merve Boluğur, tenkit etilen sosyal medya paylaşımlarını korunarak, “Sosyal medyada o an ne seziyorsam onu paylaşıyorum.
Sosyal medya paylaşımlarımı filtresiz yapıyorum. Gelebilecek olan tepkileri bildiğim için ister istemez bir an düşünüyorum ama hiçbir zaman tepki gelsin diye hiçbir şey yazmıyorum. Zira artık kendim gibiyim. Tasam gündem olmak değil. Yaşamı gerçekten sevinç alarak yaşamak, bu anı neşeyle geçirmek şu an tam tasam. Kendimde fark etmem gereken şeyleri fark ediyorum” diye konuştu.

“PAVYON BAYANINI BAYILA BAYILA OYNARIM”

Merve Boluğur, “Gökçe Bahadır gibi pavyon bayanı oynar mısın?” sualine, “Oynarım tabii.
O da bir iş. Hem de bayıla bayıla oynarım. Bak şu anda dahi heyecanlandım” sözleriyle yanıt verdi.

“ÇOCUK İSTİYORUM”

“Tekrardan evliliği düşünüyorum” diyen oyuncu, “Bu yaz çok fazla çocuk baktım ve kumral tam çocukları yoldum. Hakikatinde çocuk istiyorum” ifadelerini kullandı.

Sevgilisi Burak Dayı’dan ayrılıktan sonra meditasyon yapmaya başladığını ifade eden Merve Boluğur, daha derinlerdeki Merve’yi keşfetmek için çalıştığını açıkladı.

.