Merve Boluğur karar değiştirdi!

Merve Boluğur, kendisine şantaj yapan kişinin bulunması için açılan soruşturulmanın kapatılmasına sebep oldu...

Takip Et:

Merve Boluğur, Mayıs ayında bir şantaj vakası ile magazin gündemine gelmişti. Ünlü oyuncu, telefonuna gelen mesajla şoke olmuştu. Bouğur’un tanımadığı bir kişi elinde güzel oyuncuya ait müstehcen fotoğrafların olduğunu öne sürmüştü.

DELİLLERİ SAVCILIĞA VERMEDİ

Merve Boluğur kendisini elinde olduğunu iddia ettiği fotoğrafları sosyal medyada yaymakla tehdit eden kişi hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. kendisine şantaj yapıp para isteyen kişi ile mahkemede hesaplaşması beklenen Boluğur kararından vazgeçti. Mesaj gönderen numaranın yurt dışına kayıtlı olduğu yapılan inceleme sonrası tespit edildi. Savcılık yoluyla kendisine mesaj atan kişinin kimliğini öğrenmeye çalışan Boluğur, kendisine gelen mesajları delil olarak sunmayarak dosyanın kapanmasına sebep oldu.

Acemi Cadı dizisi ile genç yaşta oyunculuk kariyerine başlayan Merve Boluğur, birçok dizide yer almıştı. 2010 yılında final yapan Küçük Sırlar dizisi ile uzun süre adından söz ettiren Boluğur, son olarak 2017 yılında final yapan İçimdeki Fırtına isimli dizide Ezgi karakterine hayat vermişti. Uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu, son yıllarda özel hayatıyle gündeme geliyor. 2015 yılında popçu Murat Dalkılıç ile evlenen Merve Boluğur’un mutluluğu uzun soluklu olmamıştı. Çift, 2017 yılında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Merve Boluğur, ünlü popçu ile ayrıldıktan sonra aşk hayatında diliş tutturamamıştı. Murat Dalkılıç ise bir diğer güzel oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bu aşkın ilk günlerinden itibaren Merve Boluğur ve Hande Erçel sık sık karşılaştırılmaya başladı.