Magazin

Merve Boluğur boşanma davasına babasıyla gitti

Merve Boluğur’un Mert Aydın’la 44 gün süren evliliği sona erdi. Ünlü çift, Beykoz Adliyesi’nde 5 dakikada görülen boşanma davasıyla yollarını resmi olarak ayırdı.

Boluğur ayrılığı sosyal medya hesabından “Olmadı teşekkürler, hayat bu. Mert’e de mutluluklar, güzel günlerimiz için teşekkürler” notuyla duyurmuştu. Bu açıklamanın ardından avukatları aracılığıyla boşanma işlemlerini başlatan ünlü çift bugün Beykoz Adliyesi’nde hakim karşısına çıktı. İkilinin sadece 44 gün süren evliliği sadece 5 dakika süren davayla resmi olarak sona erdi.


Adliyeye babasıyla birlikte gelen Merve Boluğur, dava sonrası “Yanımda babam var lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi” diyerek soruları yanıtsız bıraktı. Avukatıyla beraber mahkemeden ayrılan Mert Aydın ise “Olmadı. Yürütemedik Merve’ye her şey için çok teşekkür ederim” dedi.

Bu arada, Merve Boluğur sosyal medyadan akıl sağlığı ve eski eşi ile ilgili yapılan yorumlara isyan etti: “Sosyal medyada hakkımda yapılan akıl sağlığı yorumlarıyla taciz, kadına şiddet, kendi mutsuzluğunu kusan klavye delikanlılarını bundan sonra mahkemeye vereceğim bilginize… Keza eski eş muhabbeti yapan bütün köşe yazarları ve magazincileri de… Senelerdir bu insanlar üstüme geliyor, yettiniz. Ahlakınızla iş yapın.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu