Yaşam

Merve Boluğur aradığı aşkı buldu!

Merve Boluğur uzun zamandır ne aşkta ne işte aradığını bulamamıştı. Acemi Cadı, Küçük Sırlar gibi dizilerle adını duyuran ünlü oyuncu, Kuzey Güney ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde oynamıştı. Son olarak 2017 yılında yayınlanan İçimdeki Fırtına dizisinde Ezgi karakterini canlandıran Boluğur her ne kadar uzun soluklu projelerde yer alsa da son dönemde setlerden epey uzak kaldı. Ünlü oyuncunun kariyeri kadar aşk hayatı da uzun süredir durgundu. 2015 yılında Murat Dalkılıç ile dünyaevine giren Merve Boluğur ve ünlü popçunun evliliği kısa sürmüştü. Çift, 2 yıl sonra boşanmış ve o dönem ikili hakkında ihanet iddiaları ortaya atılmıştı. Konuşulanlara göre; Merve Boluğur, kendisine ihanet eden Murat Dalkılıç’ı affetmedi ve ikili boşandı.

MERVE BOLUĞUR, MURAT DALKILIÇ’A NİSPET Mİ YAPIYOR?

Zaman zaman adı aşk dedikodularına karışan Merve Boluğur sonunda aradığı aşkı buldu. Eski eşi Murat Dalkılıç’ın sevgilisi Hande Erçel’den ayrılmasından sonra nispet yapar gibi ilan-ı aşk yapan Boluğur’un yeni sevgilisinin kim olduğu ise bilinmiyor. Sevgilisi ile Alaçatı’da tatil yapan Merve Boluğur, ilk önce sevgilisinin yüzünü göstermeden bir paylaşım yaptı. Ardından ünlü oyuncu “Gerçek” notuyla şu fotoğrafı yayınladı:

Merve Boluğur son dönemde sık sık sosyal medya paylaşımları ve yaptığı açıklamalarla gündem oluyordu. Sosyal medya kullanıcıları Merve Boluğur’un ilginç çıkışları sonrası ünlü oyuncunun bu tarzını ve Murat Dalkılıç’la ayrıldıktan sonra hem kariyerinde hem özel hayatında aradığını bulamamasını ünlü popçuya bağlıyorlardı. Murat Dalkılıç ve Hande Erçel’in ilişkisi boyunca Merve Boluğur’un adı sürekli olarak ünlü çiftle anılıyordu.

Koronavirüs salgını sebebiyle uzun süre evinde olan Murat Dalkılıç‘a canlı yayın yaptığı sırada bir takipçisi “Merve Boluğur için yazdığınız Kırk Yılda Bir Gibisin şarkısını söyler misiniz?” mesajını yollamıştı. Eski eşinin adının geçtiği sırada yanında sevgilisi Hande Erçel olan Murat Dalkılıç ise bir an ne yapacağını şaşırmıştı. Ünlü şarkıcı, daha sonra durumu toparladı. Murat Dalkılıç, eski eşi için yazdığı söylemek yerine de Erçel için kaleme aldığı ve “Yandık ya yandık; hey yavrum hey. Sen insansan diğerleri ney” sözleriyle dikkat çeken Müjgan şarkısını seslendirdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu