Medya

MERT ÖCAL, EGE AYDAN VE TİMUR ÖLKEBAŞ SAVAŞÇI DİZİSİNDE!

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı, yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın, yönetmenliğini Volkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun üstlendiği “Savaşçı” dizisine üç yeni isim katıldı.

 


 

Ege Aydan, Timur Ölkebaşve Mert Öcal da artık sevilen dizinin kadrosunda yer alıyor. Hem manken, hem oyuncu olanMert Öcal ve oyuncu Timur Ölkebaş sürpriz karakterlerlediziye dahil olacak.

 

Ünlü tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Ege Aydan ise, Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği “Aslı Özkaynak” karakterinin babası “Akın Özkaynak” olarak diziye dahil olacak. Akın Özkaynak; 55- 60 yaşlarında, emekli büyükelçi. Yurt dışında yaşayan ve kızıyla mesafeli bir ilişkiye sahip olan baba, kişisel hırsları yüzünden kızını ihmal etmiş bir karakter olarak ekranlara gelecek. Ünlü oyuncular, Savaşçı’da da dikkatleri üzerine toplayacak.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu