Medya

Mert Fırat ve Nurgül Yeşilçay’ın Kefaret dizisi yola çıktı geliyor!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Uzun zamandır hazırlıkları devam eden Kefaret dizisinin çekimleri bugün 15 Ekim Perşembe başladı. Fox TV’de yayınlanacak olan ve Mert Fırat ile son olarak Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisinde rol alan Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde oynayacakları dizinin çekimlerine sonunda başlandı.

Aynı zamanda Yeşilçay ve Fırat hayranlarının merakla gözledikleri bir yapım olan Kefaret için startın verildiğini de ilk duyuran Nurgül Yeşilçay oldu.
Dolayısıyla iki oyuncunun hayranları da merakla diziyi bekliyor.

Nurgül Yeşilçay, önceki günlerde yaptığı bir müzakerede daha evvel Gece filminde rol aldığı Mert Fırat ile iyi anlaştıklarını açıklamıştı. Kamera önünde de geçim yakalayacakları şimdiden belirli olan iki oyuncunun dizisi için coşku dorukta.

Yeşilçay, instagram sayfasından dizinin çekimlerinin başladığını da şu resimle duyurdu:

Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli adlı kitabındaki bir öyküden adapte edilen dizinin senaryosunu akılda kalem Mahinur Ergun yazmakta.
Mert Fırat ise Sinan adlı bir polisi.

Mert Fırat’ın oynayacağı Sinan karakterinin sevgilisi Nil rolünde de Ege Orijinli rol alacak. Orijinli son olarak Benim Tatlı Palavram dizisinde oynamıştı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu