Kültür ve Sanat

Mert Fırat polis oluyor!

2018 yılında final yaparak ekranlara veda eden Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterine hayat veren Mert Fırat, yer aldığı dizilerden ziyade sinema filmleri ile adından söz ettiren oyunculardan. Bu zamanda kadar Kelebeğin Rüyası, Bir Varmış Bir Yokmuş, Başka Dilde Aşk gibi birçok sinema filminde oynayan Mert Fırat, gelecek yıl Kilit filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmde bir polis memurunu canlandıracak olan başarılı oyuncu, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda ilk kez böyle bir karakter canlandıracağını söyledi.

MERT FIRAT KİLİT İÇİN ÇALIŞMALARA DEVAM EDİYOR

Aksiyon dolu bir filmle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Mert Fırat, karaktere girebilmek için polis davranışlarını gözlemledi. Filmin yönetmeniyle de karakter üzerine çalışan ünlü oyuncu, rolüne sıkı hazırlanıyor. Vurdulu kırdılı aksiyon filmlerinden ziyade daha çok cinayet çözmeye odaklı bir film olacağını ifade eden yakışıklı oyuncunun partneri ise Melisa Aslı Pamuk olacak. Kurt Seyit ve Şura dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atan Melisa Aslı Pamuk, geçtiğimiz sezon final yapan Çarpışma dizisinde bir kez daha Kıvanç Tatlıtuğ ile kamera karşısına geçmişti. İlk kez bir sinema filminin oyuncu kadrosunda olacağı bilinen güzel oyuncun bir hayli heyecanlı olduğu öğrenildi.

Mert Fırat ve Melisa Aslı Pamuk’un başrolünde olacağı filmin bir diğer başrolü ise Celil Nalçakan, şu sıralar bir mekanda sahneye çıkarak şarkı söyleyen Nalçakan, oyunculuk kariyerine de ara vermeden devam edecek. Ayrıca Kilit’in ilk filminden sonra ikinci filminin de çekileceği açıklandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu