Menekşe’ye bile kızamıyorlar! İzleyici isyanda ama Sefirin Kızı dizisinde Sancar’ın vazgeçmeye niyeti yok!

Takip Et:
Menekşe’ye bile kızamıyorlar! İzleyici isyanda ama Sefirin Kızı dizisinde Sancar’ın vazgeçmeye niyeti yok!
Menekşe’ye bile kızamıyorlar! İzleyici isyanda ama Sefirin Kızı dizisinde Sancar’ın vazgeçmeye niyeti yok!

Magazinn /Ayrıntı – Star TV’de dün akşam 21. kısmı ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinin yeni kısmında işler iyice karışacak! Zira Sancar ve Nare’yi duruşmada ehemmiyetli bir imtihan bekliyor. Kızının velayetini vermek istemeyen Sancar’ın duruşmaya Nare ile alakalı neler sunduğu merak mevzusu. Gediz’i duruşma salonundaki sandalyeden kaldırıp bas bas haykırdıracak konuma neyin getirdiği merak mevzusu.

22. kısım tanıtımı ile beraber izleyenleri de meraklı bir bekleyiş aldı.
Bu tasarılar reelleşir mi bilinmeyen ama Menekşe’nin sözleri dahi izleyenleri çileden çıkarmakta.

Ancak dizinin takipçilerini çileden çıkaran tek gidişat Menekşe değil. Hatta kimi izleyenler, nikahlı bir adamla hala yakınlaşma mücadeleleri içinde duran Nare’ye öyle asabi ki Menekşe’yi dahi anlama yoluna gidiyor. Güçlü bayan imajının artık Nare’nin durduğu noktada mevzubahisi olmadığı görüşünde. Sancar’ın evli olmasına karşın Nare’nin peşinde koşması, onun da bir biçimde yaşamında kalmaya devam etmesi, izleyenleri kızdırıyor.

Nare için için hala Sancar’ı beğenirken, Gediz ile arası bozulmasın diye de iki ailenin bayanlarını bir araya getirip tasarılar yapıyor.
Bu tasarı meblağ mı önümüzdeki kısımda bakacağız ama ‘Yorgan gider, münazara biter’ diye düşünen ve Gediz ve Sancar’ın kendisinin gitmesiyle yine daha önceki hallerine döneceğini düşünen Nare, görünen o ki yanlış düşünüyor!

Ne Gediz’in ne de Sancar’ın Nare’yi bırakmaya amacı yok! Gemileri yakan Gediz’in, şirketlerinin ve mülklerinin bölüştürülmesiyle alakalı konuşma sırasında mülkte malda gözünün olmadığını, Nare’nin kendisine yettiğini açıklaması da aşkından vazgeçmeyeceğinin göstergesi.

Sosyal medyada hala Nare’nin ‘ezik, perişan, Sancar’ın gölgesinde, metres, kuma’ vaziyetine getirildiği görüşüyle diziyle ilgili tenkitlere devam eden izleyicinin, gelecek haftaki kısımda Sancar’ın Menekşe’den boşanma kararını açıklayıp Nare’yi öptüğü sahneden sonra ne açıklayacağı da merak mevzusu…

İşte 22.
3. İzmir Film Şenliği’nde 5 ayrı mükâfata layık bakıldı. Online olarak tertip edilen merasimde mükâfat alan oyuncular, dizinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımla mutluluklarını ifade etti.

Sinema Televizyoncular Iş Birliği ASİTEM tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü yardımıyla tertip edilen 3. Beynelmilel İzmir Film Şenliği’nin noter onaylı ulus oylaması neticeleri açıklandı.

5 milyon tekil oyun kullanıldığı oylamada, ‘Sefirin Kızı’ dizisindeki rolleriyle milyonların alkışını toplayan Neslihan Atagül Doğulu ‘En İyi Kadın Oyuncu’, Engin Akyürek ‘En İyi Erkek Oyuncu’, Tülin Yazkan ‘En İyi Destekçi Kadın Oyuncu’, Uraz Kaygılaroğlu ‘En İyi Destekçi Erkek Oyuncu’ ve Beren Gençalp ‘En İyi Çocuk Oyuncu’ mükâfatına layık bakıldı.

.