Menajerimi Ara’da büyü bozuldu, büyük ayrılık yaşandı!

Takip Et:
Menajerimi Ara’da büyü bozuldu, büyük ayrılık yaşandı!
Menajerimi Ara’da büyü bozuldu, büyük ayrılık yaşandı!

Magazinn / Ayrıntı – Menajerimi Ara dizisi Star TV ekranında kendinden emin bir başlangıç yapmıştı. Ancak hoş günler Suçsuzlar Apartmanı dizisinin izleyicilerle buluşmasına kadar sürdü. Sonrasında reytinglerinde düşüş yaşayan Menajerimi Ara, şahane başladığı bir noktadan geriye düştü. Şimdilerde ise derlenme adımları atılıyor.

Cümbüşlü bir öyküsü olan, menajerlerin ve oyuncuların dünyasının arka tasarısında yaşananlara değinen değişik mevzusuyla dizinin tesirli neticeler alması gayet normal.
Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizide ehemmiyetli bir farklılık yapıldı.

Artık Menajerimi Ara dizisinin senaryocuyu Yelda Eroğlu değil. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre yapım şirketi Eroğlu ile yolları ayırdı. Dizinin yeni senaryocusunun ise Ekin Atalay olduğu belirtiliyor. Bu farklılığın dizinin öyküsündeki vaziyeti de değiştirmesi bekleniyor.

Menajerimi Ara’nın potansiyeli de var, hikayesi de iyi ve başrol oyuncuları da gayet galibiyetli… Dizinin daha alaka çekici kısımlarla ekrana gelmesi gidişatında reytinglerde de yukarıya istikametli dönüşler olacaktır.

Dizinin 6.
Rıza Kocaoğlu ve Boran Kuzum da davetli oyuncular olarak dikkatleri sürükleyecek.

.