Menajerimi Ara Dizisinin Yayın Günü Değişti! Menajerimi Ara 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında!

Takip Et:
Menajerimi Ara Dizisinin Yayın Günü Değişti! Menajerimi Ara 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında!
Menajerimi Ara Dizisinin Yayın Günü Değişti! Menajerimi Ara 9. Bölüm 1. Fragmanı Yayında!

Star Tv’nin beğenilen dizisi Menajerimi Ara, 8. yeni kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Dicle, Maday hanımla konuşuyor ve ona Kıraç beyle aralarında konuşulanların yanlış olduğunu, annesiyle onun Antalya’dan çocukluk dostu olduğunu, onun kendisine netlikle torpil yapmadığını açıklıyor. Burçin Terzioğlu’nun kafası tasarımlarını giymek istemesi suratından azıcık ağrıyor. Konuşmacı olarak katılacağı mükâfat merasimi evveli tacize uğramasıyla üstü başı toz içinde sahneye çıkıyor.
Beren, Dicle’nin telefon konuşmalarından onun Kıraç’ın kızı olduğunu biliyor. Menajerimi Ara 9. kısım 1. fragmanı yayınlandı.

Salı Dizileri 2020

Menajerimi Ara Dizisinin Yayın Günü Değişti!

Menajerimi Ara 9. yeni kısmıyla 18 ekim pazar günü yeni gününde izleyicileriyle buluşacak. Beren, Dicle’nin annesiyle telefonda konuşmalarını dinliyor ve onun hakikatinde Kıraç’ın kızı olduğunu biliyor.
Ajanstakiler, Dicle’nin Kıraç’ın öz kızı olduğunu bilecek mi?

İşte Menajerimi Ara 9. kısım 1. fragmanı….

MENAJERİMİ ARA 8. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Mayda’nın, ajansa gelip şirketi kendisinin aldığını açıklamasından sonra, Dicle onunla konuşmak istediğini açıklıyor.
Mayda hanım, bu konuşmadan sonra hafifliyor ve Kıraç’a, neden bunu kendisine daha evvel anlatmadığını soruyor. Kıraç, evvel Dicle’nin kendisinin kızı olduğunu itiraf ettiğini zannedip afallıyor. Sonra, Dicle’nin annesinin dostu olduğunu açıkladığını dinleyince hafifliyor.

Burçin Terzioğlu, yapılacak mükâfat merasimine kendi tasarım giysileriyle katılmak istiyor. Onun rüküş olduğunu açıklamaya kimse cesaret edemiyor. Dicle, Burçin Terzioğlu‘nun konuşmalarından üstündeki giysiden bahsettiğini varsayıp vahim olduğunu açıklayıveriyor.
Takipçileri de giysiyi sevmeyince Burçin, başka bir kostüm giyiyor. Bütün konuşmacı olarak sahneye çıkacağı sırada, sponsorlardan birinin sözlü tacizine uğruyor.

Adamı, yaptığına pişman ediyor. Ama sahneye üstü başı perişan bir biçimde çıkmak zorunda kalıyor. Kendisini derleyemeyince de başından geçenleri herkese anlatıyor. Barış, Dicle ile kapıda buluşmak istiyor. İkilinin buluştuğunu uyuşan Beren, saklıca onları dinliyor. Dicle, Barış’a onunla yalnızca dost olabileceklerini açıklıyor.

Menajerimi Ara 8. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Burçin Terzioğlu’na Rüküş Olduğunu Kim Açıklayabilecek?.