Menajerimi Ara dizisine Hazal Kaya konuk oluyor

Takip Et:
Hazal Kaya geri dönünce teklifler üst üste geliyor, işte yeni dizi gelişmesi!
Hazal Kaya geri dönünce teklifler üst üste geliyor, işte yeni dizi gelişmesi!

Magazinn /Ayrıntı – Ekranlara en son Bizim Öykü ile gelen Hazal Kaya, 3 aylık hamileyken final yapan dizinin ardından başka bir dizide oynamamıştı. Rejisör-Oyuncu-Müzisyen Ali Atay ile evli olan Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali’yi dünyaya getirdikten bir vakit projelerine ara verdi.

Hazal Kaya, yaz sezonunda ise internet fenomeni Aslı Kızmaz’ın ‘Benden Ne Olur?’ adlı kitabından adapte edilen aynı adlı filmde rol almaya başladı. Onur Tuna, Nur Fettahoğlu, Elçin Haylaz, Cem Belevi, Enis Arıkan, Selin Şekerci ile beraber oynadığı filmin çekimleri şu gizemeler bitmek üzere.
Henüz vizyon tarihi belirli olmayan film, komedi cinsinde ve Hazal Kaya, Sertab Bal adlı bir bayanı oynuyor. Filmin setinde cümbüşlü anların yaşandığı da oyuncuların paylaşımlarıyla ortaya çıkmakta.

Bu arada Hazal Kaya hayranlarına bir hoş müjdeli haber daha geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter hesabından Hazal Kaya’nın Star TV’de yayınlanan Menajerimi Ara dizisine davetli oyuncu olarak geleceğini duyurdu.

Hazal Kaya’nın diziye 8. kısımda dahil olacağı da verilen bilgiler arasında.

Salı akşamları yayınlanan dizinin yarın ekrana gelecek 7. kısmında ise Gökçe Bahadır’ı izleyeceğiz. Bir hafta sonra da Hazal Kaya ekranda olacak.

.