Medya

Menajerimi Ara dizisinde itiraflar zirve yaptı!

Sinema ve dizi dünyasının kamera ardında yaşananları her hafta sansasyonel öykülerle ekrana taşıyan ‘Menajerimi Ara’nın 8. kısım tanıtımı yayınlandı. Ay Yapım imzalı dizinin yeni kısım coşkusunu bu hafta Dicle’nin Ahsen Eroğlu itirafları doruğa çıkardı.

Renkli dünyası, dinamik senaryosu, cümbüşlü sahneleriyle menajerler ve oyuncuların yaşadıklarını reelci bir dille seyircilere aktaran ‘Menajerimi Ara’nın, yayınlanan yeni kısmı sosyal medyada yeniden gündem oluşturdu.

Gökçe Bahadır’ın iki set arasındaki koşuşturması, Ahmet Rıfat Şungar’ın resim çekimi için giymeye zorlandığı saçma kostümleri, Dicle’nin Ahsen Eroğlu istifa kararının Kıraç Barış Falay ve Barış Deniz Can Aktaş üzerindeki duygusal tesirleri, Dicle’nin Kıraç’ın Mayda Aslı Mavitan ile neden tartışma ettiğini kavrayıp istifa kararını geri sürüklemesi çok konuşuldu.

Mayda’nın Benlik Ajans’ı satın aldığını açıklaması ise yeni bir zelzele yarattı.
kısım tanıtımına ise Dicle’nin Mayda’ya ve Barış’a yapacağı itiraflar damga bir yerinizi incitti. Feris’in Canan Ergüder Nejat’ın Ozan Ayhan iletilerini Dicle’ye yanıtlatmasıysa süratli başlayan aşkla alakalı kafaları karıştırdı.x

Menajerimi Ara dizisinin 8. yeni kısmı 13 Ekim Salı akşamı yayınlanacak.

Kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nu buluşturan iddialı öyküsü ve bitmek öğrenmeyen sürprizleriyle ‘Menajerimi Ara’ her Salı akşamı saat 20.00’de Star TV’de.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu