Medya

Menajerimi Ara dizisinde bu sefer duygusallık ağır basacak!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Star TV’nin hoşlanılan dizilerinden Menajerimi Ara, Salı akşamı 6. yeni kısmı ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Yeniden ekran başına geçen hayranlarını güldürecek sahnelerle dolu olan dizide, duygusal anlar da yaşanıyor…

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşenil Şamlıoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizinin bu kısmında Dicle, babası Kıraç ile duygusal bir diyalog yaşayacak.
kısım ön izleme görüntülerinde tespit edebilirsiniz.

Ünlü oyuncuların coşkularını ve hayal kırıklıklarını, menajerlerinin ise zaferlerini ve hırslarını gözler önüne sunan Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dizisinin yeni kısmının davetli oyuncuları ise; Rıza Kocaoğlu ve Boran Kuzum olacak.

Peki 6. kısımda başka neler olacak? İşte ayrıntılar: Dicle Ahsen Eroğlu ve Barış’ın Deniz Can Aktaş arasındaki ilişki gitgide karışık bir hal alıyor.
Mayda’nın Aslı Mavitan Dicle’yi işten kovdurma baskıları Kıraç’ı Barış Falay bir çıkmazın içini çekerken işe girdiğinden beri Kıraç’ın kendisini kovdurmaya çalıştığını bilen Dicle bir defa daha hayal kırıklığına uğruyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu