Medya

Menajerimi Ara dizisi yine efsane bir bölümle geliyor!

Star TV ekranlarında izleyicilerle Salı akşamları buluşan Menajerimi Ara, o kadar sevildi ki, hem reyting neticeleri hem de sosyal medya yansıması alakanın büyüklüğünü anlatmaya yetiyor.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş’ın başrollerinde yer aldığı Star TV dizisinin ilk 4 kısmı çok cümbüşlü geçti. Çoğu Zaman adın da davetli oyuncu olarak katıldığı dizinin 5. yeni kısmında da yeniden enteresan sahneler izleyicileri bekliyor.
Şükran Ovalı’nın anne olduktan sonra ara verdiği işine geri dönmek isteyen bir oyuncuyu canlandırdığı kısımda, Ali Şekil ve Mesut Can Tomay sinemaya yenilikçi bir bakış açısı getirmek isteyen sosyal medya fenomenleri olarak dizide yer alıyorlar.


Şükran Ovalı’nın bir yandan bebeğine bakarken bir yandan sektöre dönmek istemesi onu çok düşünmeden Şekil ve Tomay’ın bir direk dansçısının öyküsünü anlatacakları film projesinin içinde bulmasına neden oluyor.

İrem Derici’nin de davetli olduğunun daha önceki zamanlarda duyurulduğu yeni kısımda ilk ücretini alan Dicle’nin Ahsen Eroğlu atağı ise Kıraç’ı Barış Falay hiç beklemediği bir anda duygusallığa itiyor.
kısmından ön izleme görüntüleri:

İstanbul’a sinema sektöründe çalışmak için gelen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerinin dünyasına girişiyle içine düştüğü dünyanın ipuçları dizinin ana mevzusunu oluşturuyor.

Ali Bilgin’in rejisörlüğünü yaptığı Menajerimi Ara dizisi sinema sektörünün parlak ışıkları altındaki benlik savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu