Medya

Menajerimi Ara 9. Bölüm Ön İzleme Yayında! Feyyaz Yiğit Yeni Projede Fobisini Yenebilecek Mi?

Star Tv’nin hoşlanılan dizisi Menajerimi Ara, 9. yeni kısmıyla 18 ekim pazar günü yeni gününde ekrana gelecek. Beren, Dicle’nin annesiyle telefonda konuşmalarını dinler ve onun gerçeğinde Kıraç’ın kızı olduğunu bilir. Bunu Barış’a anlatır. Ajanstakiler, Dicle’nin Kıraç’ın öz kızı olduğunu bilecek mi? Menajerimi Ara 9. kısım izleme yayınlandı. Feyyaz Yiğit, yeni projede korkusunu yenebilecek mi?

Pazar Dizileri 2020

Feyyaz Yiğit Yeni Projede Korkusunu Yenebilecek Mi?

Menajerimi Ara 9.
Ona bir korkusu olduğunu anlatmakta zorlanıyor. Dicle içeri giriyor ve onu kan tuttuğunu kavrıyor. O sözcüğü dinleyen Feyyaz Yiğit, fenalık geçiriyor.

İşte Menajerimi Ara 9. kısım ön izlemesi….

MENAJERİMİ ARA 8.
Dicle, Mayda hanıma Kıraç beyle sanki aralarında bir şeyler olmuş gibi konuşulduğunu ama netlikle öyle bir şey olmadığını, annesiyle Kıraç beyin Antalya’dan çocukluk arkadaşı olduğunu ve o işe girmesi için netlikle ondan torpil almadığını anlatır. Mayda hanım, bu konuşmadan sonra rahatlar ve Kıraç’a, neden bunu kendisine daha evvel anlatmadığını sorar. Kıraç, evvel Dicle’nin kendisinin kızı olduğunu itiraf ettiğini varsayıp afallar. Sonra, Dicle’nin annesinin dostu olduğunu açıkladığını dinleyince rahatlar.

Burçin Terzioğlu, yapılacak mükâfat merasimine kendi tasarım giysileriyle katılmak ister.
Dicle, Burçin Terzioğlu‘nun konuşmalarından üstündeki giysiden bahsettiğini varsayıp vahim olduğunu açıklayıverir. Çınar, Burçin’e, giysiyi takipçilerinin alkışına sunmasını ister. Takipçileri de giysiyi sevmeyince Burçin, başka bir kostüm giyer. Bütün konuşmacı olarak sahneye çıkacağı sırada, sponsorlardan birinin sözlü tacizine uğrar.

Adamı, yaptığına pişman eder. Ama sahneye üstü başı perişan bir biçimde çıkmak zorunda kalır. Kendisini derleyemeyince de başından geçenleri herkese anlatır.
İkilinin buluştuğunu uyuşan Beren, saklıca onları dinler. Dicle, Barış’a onunla yalnızca dost olabileceklerini açıklar. Daha sonra Dicle, annesiyle konuşur ve onun konuşmalarını dinleyen Beren, onun Kıraç’ın öz kızı olduğunu anlar.

Menajerimi Ara Dizisinin Yayın Günü Değişti! Menajerimi Ara 9. Kısım 1. Fragmanı Yayında!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu