Menajerimi Ara 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Takip Et:
Menajerimi Ara 8. bölüm fragmanı yayımlandı
Menajerimi Ara 8. bölüm fragmanı yayımlandı

Star TV’nin komedi ve dram cinsindeki yeni dizisi “Menajerimi Ara”nın 7. kısım fragmanı yayımlandı. “Call My Agent” isimli Fransız dizisinden adapte edilen dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin öyküsünü mevzu ediniyor.

Ali Bilgin’in rejisör koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Çoğalman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna bu hafta yeni bir ad katılıyor.
kısmında yer alacak ad ise henüz duyurulmuş değil.

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 7. kısmında neler oldu?

Dicle’nin istifa haberi, Benlik Ajans’a bomba gibi düşer. Dicle’nin hiçbir açıklama yapmadan bir anda işi bırakmak istediğini açıklaması Feris’i çok sinirlendirir ve Dicle’ye yerine birini bulmasını açıklar.

Bu sırada Gökçe Bahadır’a yeni bir sinema filmi öneriyi gelmiştir.
Çınar, ne yapacağını donakalmış haldeyken desteğine Kıraç koşar. Feris ise Ahmet Rıfat Şungar’dan beklenmedik bir telefon alır. Oyuncu, kendini fantastik bir resim çekiminin ortasında tespit etmiştir ve nasıl kurtulacağını öğrenemiyordur.

Barış, Dicle’nin istifasını dinlediğinde çok üzülür, Dicle gitmesin diye elinden geleni yapmaya kararlıdır. Dicle, her şeyi yoluna koyduğunu düşündüğü sırada Mayda da şok eden bir haberle ajansa kazanç. 

Dizinin yeni kısım fragmanına aşağıdan erişebilirsiniz.