Medya

Menajerimi Ara 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Burçin Terzioğlu’na Rüküş Olduğunu Kim Söyleyebilecek?

Star Tv’nin hoşlanılan dizisi Menajerimi Ara 8. yeni kısmıyla 13 ekim salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Dicle, Mayda’ya onunla konuşmak istediğini açıklar. Mayda, onunla konuştuktan sonra gevşiyor. Tekrar işine sarılan Dicle, Barış’ın yanında olup onun giyinmesine destek eder. Barış’ı öfkelendiren Dicle, onun gönlünü almaya çalışır. Bu arada, Kıraç, karısının emrinde çalışmaya başlar. Menajerimi Ara 8. kısım 2. fragmanı yayınlandı.
Bakalım ona rüküş olduğunu kim açıklayabilecek?

Salı Dizileri 2020

Burçin Terzioğlu’na Rüküş Olduğunu Kim Açıklayabilecek?

Menajerimi Ara 8. kısım 2. fragmanında; Çınar, Burçin Terzioğlu’nun giyindiği giysiyi ona hiç yakıştıramıyor. Ama açıklamaya da cesaret edemiyor. Onu kırmadan nasıl açıklayacağını düşünürken Dicle, Burçin Terzioğlu’nu kırmadan onun rüküş olduğunu açıklıyor. Öte yandan Beren, Barış’la sevgili olabilmek için ona sürprizler hazırlıyor.
kısım 2. fragmanı…..

MENAJERİMİ ARA 7. KISIM ÖZETİ!

Dicle, Feris’e işten parçalayacağını söyler. Oda, onun geri dönüşü olamayacağını yerine bir personel tespit edip gidebileceğini açıklar.
Keyiften havalara uçan Barış, Dicle’yi bakar görmez onu havalara uçurur. Dicle, ona artık Feris’in asistanı olmadığını, işten ayrıldığın açıklar.

Barış, ona kendisinin asistanı olmasını öneri eder. Beren, Barış’ın kendisi olmadan bir filmde başrol de yer alacağını bilince krizler geçirip kendisinin tuvalete kilitler. Dicle, Beren’i ikna edip tuvaletten çıkartır. Çınar ise, Gökçe Bahadır’ı bir setten başka bir sete götürmek için uğraş verir.
Film setine yetişen Gökçe Bahadır, senaryonun bazı kısımlarından çıkarıldığını bilip senaryoculara bu biçimde filmde yer almayacağını açıklar. Mayda, şirkete kazanç ve herkesin buluşma odasına gelmesini ister. Kendisinin şirketi satın aldığını açıklar. Gözler, Kıraç’ın üzerine döner. Dicle’de, artık orada barınamayacağını anlar.

Menajerimi Ara 8. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Dicle Mayda’ya Kıraç’ın Kızı Olduğunu Açıklıyor Mu?.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu