Medya

Menajerimi Ara 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dicle Mayda’ya Kıraç’ın Kızı Olduğunu Söylüyor Mu?

Star Tv’nin yeni dizilerinden Menajerimi Ara, 7. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Mayda, Kıraç’a Dicle’yi işten çıkarması için zorluyor. Kırıaç, eşiyle müzakere  edip şirkette uyumaya başlıyor. Dicle, işinden istifa ediyor. Feris, yerine personel tespit eder tespit etmez onun gidebileceğini açıklıyor. Barış, şahane bir film öneriyi alıyor. Ama, Beren o senaryoda olmadığını bilince asap krizi geçiriyor. Mayda, şirkete gelip oradakilere yeni işverenlerinin kendisi olduğunu bülten ediyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Dicle Mayda’ya, Kıraıç’açıklıyor mu?

Salı Dizileri 2020


Dicle Mayda’ya Kıraç’ın Kızı Olduğunu Söylüyor Mu?

Menajerimi Ara, 8. kısım 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Dicle, Mayda’ya onunla konuşmak istediğini açıklıyor ve onunla konuşunca Mayda gevşiyor. Tekrar işine sarılan Dicle, Barış’ın yanında olup onun giyinmesine destek ediyor.
Bu arada, Kıraç, karısının emrinde çalışmaya başlıyor.

İşte Menajerimi Ara 8. kısım 1. fragmanı….

MENAJERİMİ ARA 7. KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Dicle, Feris’e işten ayrılacağını açıklıyor.
Barış, ret ettiği filmden daha iyi yeni bir film öneriyi alıyor. Keyiften havalara uçan Barış, Dicle’yi bakar görmez onu havalara uçuruyor. Dicle, ona artık Feris’in asistanı olmadığını, işten ayrıldığın açıklıyor.

Barış, ona kendisinin asistanı olmasını öneri ediyor. Beren, Barış’ın kendisi olmadan bir filmde başrol de yer alacağını bilince krizler geçirip kendisinin tuvalete kilitliyor. Dicle, Beren’i ikna edip tuvaletten çıkartıyor.
Yorulmak öğrenmeyen Gökçe Bahadır, radyo yayınından gece çekimine koşturuyor.

Cihan, Gökçe Bahadır’ı film setinde beklerken Kıraç onu, radyo yayınına yetiştiriyor. Film setine yetişen Gökçe Bahadır, senaryonun bazı kısımlarından çıkarıldığını bilip senaryoculara bu biçimde filmde yer almayacağını açıklıyor. Mayda, şirkete geliyor ve herkesin buluşma odasına gelmesini istiyor ve şirketi satın aldığını açıklıyor. Gözler, Kıraç’ın üzerine dönüyor.

Menajerimi Ara 7. Kısım Ön İzlemesi Yayınlandı! Diziye Gökçe Bahadır Misafir Oluyor!.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu