Menajerimi Ara 7. Bölüm Ön İzlemesi Yayınlandı! Diziye Gökçe Bahadır Konuk Oluyor!

Takip Et:
Menajerimi Ara 7. Bölüm Ön İzlemesi Yayınlandı! Diziye Gökçe Bahadır Konuk Oluyor!
Menajerimi Ara 7. Bölüm Ön İzlemesi Yayınlandı! Diziye Gökçe Bahadır Konuk Oluyor!

Star Tv’nin tuhaf öyküsüyle izleyicilerin gönlünü kazanan dizisi Menajerimi Ara, 7. kısmıyla yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında;; Çınar, Gökçe Bahadır‘ı başka bir mükâfat merasimine yetiştirmeye çalışır. Ceylan, ajansa gelip şirketi tanımadığı birine sattığını açıklar. Ajanstaki herkes şirketi kimin aldığını merak etmeye başlar. Ceylan ise, sattığı şahsı tanımadığını o şahsın onlarla kendisinin tanışmak istediğini açıklar.
Barış da, Dicle’yi kucağına alıp onsuz olamayacağını açıklar. Menajerimi Ara 7. kısım ön izlemesi yayınlandı. Diziye, Gökçe Bahadır davetli oluyor.

Salı Dizileri 2020

Diziye Gökçe Bahadır Davetli Oluyor!

Menajerimi Ara 7. kısım 1. ön izlemisinde; Cihan’ın menajerliğini yaptığı Gökçe Bahadır, sette vefat sahnesi ile ekrana geliyor. Her kısmında değişik bir ünlüyü davetli eden dizinin bu kısmında Gökçe Bahadır, davetli oyuncu olarak katılıyor.

İşte Menajerimi Ara 7.
Kısım Ön İzleme” width=”618″ height=”348″ src=”https://www.youtube.com/embed/hBRVbE16XOo?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

MENAJERİMİ ARA 6. SON KISIMDA BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Kıraç, kayın pederinin şirketi almak istemesiyle büyük coşku dinler. Ama Meyda’nın tek koşulu kocasıyla arasında ne ilişki olduğunu kavrayamadığı her taşın altından çıkan Dicle’yi işten çıkarmasını istemesidir.
Kıraç, evvel kavramazlıktan kazanç. Oda Feride hanımdan dinlediklerinden bahsettiğini açıklayınca Kıraç, doğru olduğunu açıklar. Dicle, gerçekten kendisini bakmaktan mutlu olduğunu öğrenseydi ona ‘gelme’ demeyeceğini açıklayıp gözyaşlarına boğulur.

Rıza Kocaoğlu, rol aldığı diziden bir film çekimi için kısa süreliğini parçalar. Ancak Rıza, yeni filminin çekimi başlamak üzereyken Feris’i çok afallatacak bir şey yapar. Bu esnada Boran Kuzum da çok istediği bir filmin oyuncu tercih etmelerine hazırlanır.  Çınar, ne yazık ki fazla heyecanlanan Boran’ı serinkanlılaştırmakta zorlanır.

Mayda, Kıraç’a ajansı satın aldığında Dicle’yi işten çıkarması mevzusunda baskı yapıyor.
Dicle’nin mukadderatı şimdi Kıraç’ın ellerindedir.

Menajerimi Ara 7. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Ceylan Ajansı Sattığını Açıklıyor!.