Menajerimi Ara 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylan Ajansı Sattığını Açıklıyor!

Takip Et:
Menajerimi Ara 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylan Ajansı Sattığını Açıklıyor!
Menajerimi Ara 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ceylan Ajansı Sattığını Açıklıyor!

Star Tv’nin iddialı dizilerinden Menajerimi Ara, 6. kısmıyla ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni kısmında; Barış, kendisiyle kalmak istemeyen Dicle’ye kırılır. Boran Kuzum, şirkete gelip artık, kendisinden bir başkası olması istendiğinden boğulduğunu dile getirir. Meyda, Kıraç’tan Dicle’yi kovması için baskı yapar. Feris, Dicle’ye geldiğinden beri Kıraç’ın onu yollamak istediğini, onu bu kadar kızdıracak ne yaptığını sorar. Dicle, duygularını artık gizlemek istemez ve Barış’ın kapısını çalar.  Dicle, babasına haksızlık ettiğini kavrıyor.
kısım 1. fragmanı yayınlandı. Ceylan, ajansı sattığını açıklıyor.

Salı Dizileri 2020

Ceylan Ajansı Sattığını Açıklıyor!

Menajerimi Ara 7. kısım 1. fragmanında; Ceylan, ajansa gelip şirketi tanımadığı birine sattığını açıklıyor. Ajanstaki herkes şirketi kimin aldığını merak etmeye başlıyor. Ceylan ise, sattığı şahsı tanımadığını o şahsın onlarla kendisinin tanışmak istediğini açıklıyor.
Barış da, Dicle’yi kucağına alıp onsuz olamayacağını açıklıyor.

İşte Menajerimi Ara 7. kısım 1. fragmanı….

MENAJERİMİ ARA 6. SON KISIMDA BAŞKA NELER OLDU?

Kıraç, kayın pederinin şirketi almak istemesiyle büyük coşku dinliyor.
Kıraç, ajansı almak için Ceylan’la fikir ve kayın pederi ismine şirketi sakın alıyor.

Dicle, Kıraç’ın peşinden koşup, ona gerçekten Anlatya’ya kendisini bakmaya geldikten sonra İstanbul’a mutlu mu döndüğünü soruyor. Kıraç, kavramazlıktan geliyor. Oda Feride hanımdan dinlediklerinden bahsettiğini açıklayınca Kıraç, doğru olduğunu açıklıyor. Dicle, gerçekten kendisini bakmaktan mutlu olduğunu öğrenseydi ona ‘gelme’ demeyeceğini açıklayıp gözyaşlarına boğuluyor.

Rıza Kocaoğlu, rol aldığı diziden bir film çekimi için kısa süreliğini bölüyor.
Bu esnada Boran Kuzum da çok istediği bir filmin oyuncu tercih etmelerine hazırlanıyor. . Çınar, ne yazık ki fazla heyecanlanan Boran’ı serinkanlılaştırmakta zorlanıyor.

Mayda, Kıraç’a ajansı satın aldığında Dicle’yi işten çıkarması mevzusunda baskı yapıyor. Kıraç bu mevzuda ne yapacağını afallıyor. Dicle’nin mukadderatı şimdi ajansın yeni sahibinin ellerine geçiyor.

Menajerimi Ara 6. Kısım Ön İzleme Yayında! Dicle Babasına Haksızlık Ettiğini Kavrıyor!.