Medya

Menajerimi Ara 6. bölümde mendilleri hazırlayın! Hüzünden değil, gülmekten ağlayacaksınız!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Salı akşamlarının yeni gözde dizisi olan Menajerimi Ara, sezona süratli bir giriş yaptı ve dikkatleri üzerine sürüklemeyi başardı. Netflix’te yayınlanan Fransız dizisi Call May Agent’ın adapte etmesi olan dizide oyuncu tercihleri ve senaryo o kadar iyi ki her hafta izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Diziye her hafta katılan ünlü misafir oyuncuların olduğu kısımlar ise büyük bir dikkatle izleniyor ve coşkuyla bekleniyor.
kısma kadar birçok değişik ünlü adı her hafta bir sürprizle ekrana getirdiği Menajerimi Ara dizisi, yeni kısımda da bir ünlü misafir ağırlayacak.

Ancak bu misafir ad bir başka dizide hala rol alıyor. Kim mi? Rıza Kocaoğlu… Oyuncu, Çukur dizisinde oynadığı Aliço’yu ekranın unutulmayacak ve fenomen olan bir karakteri haline getirdi. Oyunculuğuna herkesin şapka çıkardığı bir ad Kocaoğlu. Yer aldığı yapımlarda da alakayla izleniyor.

Rol üstüne değil, o role yapışmış!

İşte Rıza Kocaoğlu, gelecek hafta 6.
Fragmanı izleyen ve Aliço ile alakalı BENLIK ajanstaki buluşma sırasında Feris’in sözlerini dinleyenler kahkahayı basıyor.

Ardından gelen görüntülerde ise rolünü üstüne sanki yapıştırmış ve setin dışında da Aliço gibi yaşayan bir Rıza Kocaoğlu izleyeceğiz ki evlere şenlik… Feris, ona aslı göstermek için hayli çabalayacak! Yatarken üzerini değiştirip Aliço kılığından kurtarmak gibi… Kimbilir daha ne serüvenler yaşanacak Alio ve Rıza Kocaoğlu arasında… O surattan iyisi mi siz Menajerimi Ara dizisinin 6.
Mendilleri hazırlamayı da unutmayın, çünkü gülerken gözünüzden yaşlar geleceği garanti…

İşte Menajerimi Ara 6. kısım fragmanı:

Bu arada Canan Ergüder de 6. kısma noktaya değinecek bir paylaşım yaptı instagram’da. Deniz Can Aktaş’ın oynadığı Barış’ın ağabeyinin ajansa gelip vaka çıkardığı, Dicle’ye haykırdığı fragmanda yer alıyor.
Kısımda neler olmakta????
Birisi alanıma mı girmiş acaba?

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu