Menajerimi Ara 6. Bölüm Ön İzleme Yayında! Dicle Babasına Haksızlık Ettiğini Anlıyor!

Takip Et:
Menajerimi Ara 6. Bölüm Ön İzleme Yayında! Dicle Babasına Haksızlık Ettiğini Anlıyor!
Menajerimi Ara 6. Bölüm Ön İzleme Yayında! Dicle Babasına Haksızlık Ettiğini Anlıyor!

Star Tv’nin iddialı dizilerinden Menajerimi Ara, 6. kısmıyla bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Barış, kendisiyle kalmak istemeyen Dicle’ye kırılır. Boran Kuzum, şirkete gelip artık, kendisinden bir başkası olması istendiğinden boğulduğunu dile getirir. Meyda, Kıraç’tan Dicle’yi kovması için baskı yapar. Feris, Dicle’ye geldiğinden beri Kıraç’ın onu yollamak istediğini, onu bu kadar kızdıracak ne yaptığını sorar. Dicle, duygularını artık gizlemek istemez ve Barış’ın kapısını çalar.
kısım ön izleme yayınlandı. Dicle, babasına haksızlık ettiğini kavrıyor.

Salı Dizileri 2020

Dicle Babasına Haksızlık Ettiğini Kavrıyor!

Menajerimi Ara 6. kısım ön izlemesinde; Dicle, Kıraç’ın peşinden koşup, ona gerçekten Anlatya’ya kendisini bakmaya geldikten sonra İstanbul’a mutlu mu döndüğünü soruyor. Kıraç, kavramazlıktan geliyor. Oda Feride hanımdan dinlediklerinden bahsettiğini açıklayınca Kıraç, doğru olduğunu açıklıyor.
kısım ön izlemisi….

MENAJERİMİ ARA 5. KISIM ÖZETİ!

Kıraç, sabah büroya geldiğinde kimse onun suratına dahi bakmaz. Buluşmada Feris, onun başka ajansla açıkladığını Dicle’den duyduğunu açıklar.
Kıraç, Dicle’ye insanların sırtından bir yerinizi incitmeyi ivedi öğrendiğini açıklar. O da asla onun gibi biri olmayacağının üzerine basar.

Dicle, ilk aldığı ücretle herkese tatlı dağıtır. Kıraç’ı da es geçmez. İrem Derici, buluşmasına gelmeyen Çınar’a ateş püskürür. Çınar, o gün ayyaş olduğu için hiçbir şey hatırlamadığını açıklayıp ondan özür diler. Şükran Ovalı, izleyicilerin kendisini unuttuğunu düşünmeye başar ve Kıraç’ın yanına kazanç.
Ancak rolün başkasının olduğunu bildikten sonra işten vazgeçer. Barış ile Beren’le bir film öneriyi kazanç. Feris, buluşma yapıp dizinin mevzusunun klişe olduğunu ancak parasının iyi olduğunu açıklar. Barış, senaryoyu Dicle’ye götürüp ondan fikir ister. Dicle, senaryonun ona uygun olmadığını ve daha iyi projeler geleceğinden emin olduğunu anekdot olarak ona iletir.

Barış, ağabeyinin yeniden komisyon aldığını bilip onunla tartışır. Dicle, Barış’ı evine bırakır.
Beren, Barış’ın evvelki akşam geceyi Dicle’de geçirdiğini bilip onu çekemer. Beren, gazeteciye ağzından babasının başka ajansa gittiğini kaçırınca haber olur. Haberi okuyan Katarlılar şirketi almaktan vazgeçer. Herkes, Kıraç’a haksızlık yaptığını düşünüp ondan özür diler. Meyda, Kıraç’a şirketi babasının alacağını ve onun işveren olacağının müjdesini verir.

Menajerimi Ara 6. Kısım 2. Fragmanı Yayında! Dicle Barış’a Karşı Duygularını Saklamaktan Vazgeçiyor!.