Menajerimi Ara 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle Barış’a Karşı Duygularını Gizlemekten Vazgeçiyor!

Takip Et:
Menajerimi Ara 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle Barış’a Karşı Duygularını Gizlemekten Vazgeçiyor!
Menajerimi Ara 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle Barış’a Karşı Duygularını Gizlemekten Vazgeçiyor!

Star Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizilerinden Menajerimi Ara, 6. kısmıyla 29 Eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Feris, dizideki rolüne kaptıran ve kendisini Aliço varsayan Rıza Kocaoğlu‘yla konuşmaya gider. Onu normal dünyaya döndürmeye çalışır. Barış, Dicle’ye onun kendisine iyi geldiğini açıklar. Beren, Dicle’yi Barış’la yakınlaştığı için istemez. Barış’ın abisi film projesini vazgeçirdiği için, Kıraç’ın eşi Meyda da onun her taşın altından çıkmasından rahatsız olur.
Menajerimi Ara 6. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Dicle, Barış’a karşı duygularını saklamaktan vazgeçiyor.

Salı Dizileri 2020

Dicle Barış’a Karşı Duygularını Saklamaktan Vazgeçiyor!

Menajerimi Ara 6. kısım 2. fragmanında; Barış, kendisiyle kalmak istemeyen Dicle’ye kırılıyor. Boran Kuzum, şirkete gelip artık, kendisinden bir başkası olması istendiğinden boğulduğunu dile getiriyor. Meyda, Kıraç’tan Dicle’yi kovması için baskı yapıyor.
Dicle, duygularını artık gizlemek istemiyor ve Barış’ın kapısını çalıyor.

İşte Menajerimi Ara 6. kısım 2. fragmanı…

MENAJERİMİ ARA 5. KISIM ÖZETİ!

Kıraç, sabah büroya geldiğinde kimse onun suratına dahi bakmaz.
Dicle Gülin’i ele vermez ve başkalarından dinlediğini söyler. Kıraç, Dicle’ye insanların sırtından bir yerinizi incitmeyi acele öğrendiğini açıklar. O da asla onun gibi biri olmayacağının üzerine basar.

Dicle, ilk aldığı ücretle herkese tatlı dağıtır. Kıraç’ı da es geçmez. İrem Derici, buluşmasına gelmeyen Çınar’a ateş püskürür. Çınar, o gün ayyaş olduğu için hiçbir şey hatırlamadığını açıklayıp ondan özür diler. Şükran Ovalı, izleyicilerin kendisini unuttuğunu düşünmeye başar ve Kıraç’ın yanına kazanç.
Ancak rolün başkasının olduğunu bildikten sonra işten vazgeçer. Barış ile Beren’le bir film öneriyi kazanç. Feris, buluşma yapıp dizinin mevzusunun klişe olduğunu ancak parasının iyi olduğunu açıklar. Barış, senaryoyu Dicle’ye götürüp ondan fikir ister. Dicle, senaryonun ona uygun olmadığını ve daha iyi projeler geleceğinden emin olduğunu anekdot olarak ona iletir.

Barış, ağabeyinin yeniden komisyon aldığını bilip onunla tartışır. Dicle, Barış’ı evine bırakır.
Beren, Barış’ın evvelki akşam geceyi Dicle’de geçirdiğini bilip onu çekemer. Beren, gazeteciye ağzından babasının başka ajansa gittiğini kaçırınca haber olur. Haberi okuyan Katarlılar şirketi almaktan vazgeçer. Herkes, Kıraç’a haksızlık yaptığını düşünüp ondan özür diler. Meyda, Kıraç’a şirketi babasının alacağını ve onun işveren olacağının müjdesini verir.

Menajerimi Ara 6. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Kıraç Dicle’yi İşten Kovacak Mı?.