Menajerimi Ara 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle İlk Maaş Sevincini Kıraç’la Da Paylaşıyor!

Takip Et:
Menajerimi Ara 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle İlk Maaş Sevincini Kıraç’la Da Paylaşıyor!
Menajerimi Ara 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Dicle İlk Maaş Sevincini Kıraç’la Da Paylaşıyor!

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Menajerimi Ara, 5. kısmıyla 22 eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Ajanstaki herkes Kıraç’a sırtını döner. Onlara yaptığı hıyanetin ortaya çıkmasıyla Kıraç, kimsenin suratına bakamaz. Feris, Kıraç’a vaziyeti Dicle’den bildiğini söyler. Baba kız karşı karşıya geldiklerinde Dicle, Kıraç’a, herkesin onu gördüğünde suratını çevirdiğini açıklayıp asla onun gibi biri olmayacağını açıklar.
Çınar’a sinirlendiği anlaşılan İrem Derici, asapla ajansa kazanç. Menajerimi Ara 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı. Dicle, ilk ücret neşesini tatlı alıp Kıraç’la da paylaşıyor.

Salı Dizileri 2020

Dicle İlk Ücret Neşesini Kıraç’la Da Paylaşıyor!

Menajerimi Ara dizisinin 5. .kısım 2. fragmanında; Dicle, ücretlerin yattığını bilince çok mutlu oluyor. Annesinin açıkladığı şey usuna geliyor ve aldığı ilk ücretle dükkanındaki herkese tatlı dağıtıyor.
kısım 1. fragmanı …

 

MENAJERİMİ ARA 4. KISIM ÖZETİ!

Ediz ile Melisa’nın oynadığı dizisi setinde ikili birbirine girer. Melisa, Ediz ile oynamak bir yana karşı karşıya dahi gelmek istemez.
İkilinin menajerleri devreye girip onları tekrar uzlaş yollarını ararlar. Üstüne Ediz ile Melisa’nın, oynayacağı yeni çekimde ikilinin ateşli bir sevişme sahnesi yazılır.

Barış ile Beren’in senenin en seksi çifti seçilmesinin resim çekimi olduğunu bilen Kıraç, kızının o konseptte çekim yapmasını istemez. Çekime bizzat Dicle katılır ve ikilinin içten biçimde yaptıkları çekimi izler. Kıraç, yeni film kontratı için Demet Akbağ ile görüşmesini erteleyip başka bir ajansla uyuştuktan sonra yapar.
Feris, Dicle’ye methiyeler yağdırıp başka ajansa gitse dahi onu bırakmayacağını açıklayınca Kıraç’ın başka bir ajansla uyuştuğunu söyleyiverir. Çınar’da Demet Akbağ’dan vaziyeti bilir ve Feris Kıraç’a tokat atıp nasıl böyle bir şey yaptığının hesabını sorar.

Menajerimi Ara 5. Kısım 1. Fragmanı Yayında! Dicle’den Kıraç’a Ağır Sözler!.