Medya

Menajerimi Ara 12. bölüm 2. fragmanı

Star TV’de yayınlanan “Menajerimi Ara” dizisinin 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı.

“Call My Agent” adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.


Dizinin yeni bölümü ise 25 Ekim Pazar günü izleyici karşısına çıkacak. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun rol aldığı dizinin son yayınlanan bölümünde şu gelişmeler yaşandı:

Dicle, gerçeklerin ortaya çıkma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Sırlarının bir kişi tarafından açığa çıktığını öğrenen Kıraç, bir yandan sırrı saklamak için her şeyi göze alırken diğer yandan da gizemli kişiyi bulmak için harekete geçer. Çınar’ın oyuncusu Aslı’nın babasıyla arasında yaşananlar magazin gündemini sarsınca işler içinden çıkılmaz bir hale gelir. Bütün ajans, bu büyük krizi çözmeye çalışırken gerçeklerin ortaya çıkışı herkesi derinden etkileyecektir.

Dicle, Emir ve Barış arasında yaşanacak sürpriz gecede gerginlik zirveye tırmanırken herkes gerçek duygularıyla yüzleşmek zorunda kalır. Sırrı bilen gizemli kişinin kim olduğu ise merak konusudur.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu