Kültür ve Sanat

Menajerimi Ara 11. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi “Menajerimi Ara”nın 11. bölüm fragmanı yayımlandı. “Call My Agent” adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.

Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor. Ancak son birkaç haftadır salı günü yarıştığı diziler nedeni ile reytinglerde düşüş yaşayan dizinin yayın günü değiştirildi. Dizinin yeni bölümü ise 25 Ekim Pazar günü izleyici karşısına çıkacak.

Menajerimi Ara

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna bu hafta yeni bir isim katılıyor. bölümünde yer alacak isim ise Aslı Güler olacak.

“Menajerimi Ara” 10. bölümünde neler oldu?

Kıraç, gerçekleri açıklayıp Dicle’nin aklanmasını sağlar. Ancak Beren ile ilgili verdiği karar, ajanstaki tüm dengelerin değişmesin nede olur. Ajanstan bir haberin daha sızmasıyla içerideki ajan bir kez daha gerilimlere yol açar. Feris işi ile ilgili sürpriz bir krizin içine düşerken Kıraç ise oyuncusu Buse’yi “Peri Masalım” kadrosuna sokmak için her yolu dener. Bölüm 2. Fragman” width=”1200″ height=”675″ src=”https://www.youtube.com/embed/k6PS1F0IgBQ?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen>

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu