Meltem Miraloğlu harekete geçti!

Kendisinden neredeyse 50 yaş büyük bir Amerikalı ile evlenen oyuncu Meryem Miraloğlu, bu durumu duyuran Onur Akay'a dava açacak...

Takip Et:

Oyunculuk kariyerine bir reklam filminde oynayarak başlayan 1987 doğumlu oyuncu Meltem Miraloğlu, 4 yıl önce Hayat Devam Ediyor isimli dizide yer almıştı. Dizide çocuk gelin rolünde olan ünlü oyuncu, kendisinden yaşça büyük olan bir adamla evlendirilen genç bir kızı canlandırmıştı. Miraloğlu, dizideki gibi çocuk gelin olmasa da benzer bir hikayeyi kendi hayatında yaşıyor.

Bir süre önce dizi teklifi alamadığından yakınan oyuncu, Amerika’da yaşamaya başlamıştı. Birçok ünlü sanatçının ölüm haberini vermesiyle adı felaket tellalına çıkan Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun Amerika’da dünyaevine girdiğini duyurmuştu. Ünlü oyuncunun evlendiği kişi ise Türkiye’de olay oldu. 32 yaşındaki Miraloğlu kendisinden 48 yaş büyük bir adamla evlendiği ortaya çıktı.

EVLİLİĞİ ORTAYA ÇIKINCA SİNİRLENDİ

İddialara göre; Amerika’da parasız kalan Meltem Miraloğlu’na Patrick isimli yaşlı bir adam sahip çıktı. Oyuncuyu ilk önce evlat edinen Patrick, daha sora Miraloğlu ile nikah masasına oturdu. Bu durum olayın daha fazla konuşulmasına sebep oldu. Çok zengin bir Amerikalı olduğu belirtilen Patrick’in oğlu bu evliliğe karşı çıktı ve babasıyla konuşmayı kesti. Meltem Miraloğlu’nun, evlendiğini Türkiye’de duyuran Onur Akay’a tazminat davası açacağı öğrenildi.

32 yaşındaki oyuncunun kendisinden neredeyse 50 yaş büyük bir adamla evlenmesi sosyal medyanın da gündeminden düşmüyor. Sosyal medya kullanıcıları haberi ortaya çıkmasından sonra ilk etapta şaşkınlıklarını dile getirmişti. Daha sonra ise oyuncunun Amerikan vatandaşı olmak için bu yolu seçtiği konuşulmaya başladı.