Magazin

Meltem Miraloğlu boşanıyor mu?

2011 yılında yayınlanmaya başlayan Hayat Devam Ediyor isimli dizide canlandırdığı Hayat karakteri ile tanınan Meltem Miraloğlu, geçtiğimiz aylarda Amerika’ya gitmişti. Türkiye’de kendisine teklif gelmediği ve çalışamadığından yakınan 32 yaşındaki oyuncu, yerleşmek üzere gittiği Amerika’da 80’li yaşlarında olan Patrick ile tanışmış ve evlenmeye karar vermişti. Kendisinden 48 yaş büyük bir adamla evlenen Meltem’in eşi ile de fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Evliliği ile herkesi şoke eden Miraloğlu hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Son olarak 80 yaşındaki eşi Patrick’ten boşanacağı konuşulan ünlü oyuncu, çıkan haberlere yanıt verdi. Eşinden boşanacağı iddiasını yalanlayan Miraloğlu, hakkında ortaya atılan birçok haberin de gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Amerika’daki yaşantısı hakkında da bilgi veren Meltem Miraloğlu “Ücretsiz İngilizce kursuna gidiyorum. Yeni yeni öğrenmeye başladım. İş gelmesi durumunda Türkiye’ye dönebilirim ama şu an için dönmeyi düşünmüyorum” dedi.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu