Magazin

Melisa Uzun ve Yağız Can Konyalı ‘İtalya’da aşk başkadır’ dedi!

Sezon sonu final yapan ‘Bizim Hikaye ‘dizisinde ‘Rahmet’ karakterine hayat veren Yağız Can Konyalı ve 2015 yılında Miss Turkey Universe güzeli seçilen Aslı Melisa Uzun bir süredir birliktelik yaşıyor.

İTALYA’NIN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİLER!

Yoğun bir sezon geçiren ünlü çift, tatil yapıp dinlenmek için soluğu İtalya’da aldı. Önce Roma’nın tarihi ve turistik yerlerini gezen ve ikili daha sonra rotalarının İtalya’nın ünlü tatil merkezi Amalfi kıyılarına çevirdi.

Baş başa gözlerden uzak bir aşk tatili yapan oyuncu çift, tatilden çekilmiş fotoğraflarını Instagram hesapları üzerinden takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu