Melisa Sözen’den Harun Tekin’e destek!

Mor ve Otesi grubu önceki akşam Harbiye Açıkhava sahnesindeydi. Grubun solisti Harun Tekin'i oyuncu sevgilisi Melisa Sözen yalnız bırakmadı...

Takip Et:

Yaz boyu devam eden Harbiye Açıkhava konserlerinde artık sona yaklaşıldı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden ünlü şarkıcıların yer aldığı Harbiye Açıkhava yaz aylarında hemen hemen her gün binlerce kişiyi ağırladı. Yazı İstanbul’da geçirenlerin sevdiği şarkıcıları canlı dinleme imkanı bulduğu ve eğlenceli akşamlar yaşadığı alan, ekim ayının sonu itibariyle kapılarını kapatacak. Son olarak 27 Ekim’de rock müziğin güçlü seslerinden Şebnem Ferah’ı ağırlayacak olan Harbiye sahnesi, 2020 yazına kadar kapalı kalacak.

Harbiye Açıkhava’da dün akşam sahne sırası Mor ve Ötesi grubundaydı. 90’lı yılların ortasında müzik piyasasına merhaba diyen grup, uzun yıllardır şarkıları ile kendilerine sağlam bir yer edindi. Birçok hayranı bulunan Mor ve Ötesi, Eurovision şarkı yarışmasında 2008 yılında Türkiye’yi temsil edip 7’inci olmuştu.

MELİSA SÖZEN’E RAHATSIZLIĞI ENGEL OLMADI

Yağmur havaya rağmen binlerce Mor ve Ötesi hayranı, Harbiye Açıkhava’yı doldurarak, yaklaşık 3 saat süren konseri izledi. Grup, sözü ve müziği kendilerine ait birçok şarkıyı binlerce hayranları ile birlikte seslendirdi. Mor ve Ötesi’nin sahneden indiği dakikalarda sevenleri tezahürat ederek grubu yeniden sahneye davet etti. Birkaç şarkı daha söyleyen grup alandan ayrıldı.

Öte yandan konseri izleyenler arasında Mor ve Mtesi’nin solisti Harun Tekin’in uzun yıllardır sevgilisi olan oyuncu Melisa Sözen de vardı. 2004 yılında ekranlarda olan Çemberimde Gül Oya isimli dizi ile yıldızı parlayan Sözen, ayağından rahatsız olmasına rağmen konsere gelerek sevgilisini en önden izledi.