Dizi Haberleri

Melisa Sözen Kırmızı Oda setine veda etti

TV8’in iddialı dizisi Kırmızı Oda’nın Ayla’sı Melisa Sözen senaryo gereği diziye veda etti.

Melisa Sözen’e Kırmızı Oda’nın setinde ayrılık partisi düzenlendi. Set çalışanları ve oyuncular Sözen’e veda etti. Dizinin başrol oyuncusu Binnur Kaya’da oradaydı. İşte Melisa Sözen’in o açıklaması:

 


“Alya hayatımın bir dönemini aldı, şifalandırdı, sarıp sarmaladı. Alya’yla çıktığım bu yolculuğun ömrümün en kıymetli dönemlerinden biri olduğunu biliyorum. Geriye bir tatlı huzur kaldı.

Kamera önünde ve arkasında muhteşem bir ekiple çalıştım. Her anlarını yaptıkları işe veren, işini çok severek yapan bu güzel ekipteki her bir kişiye çok teşekkür ederim. Özverinizi ve desteğinizi hiç esirgemediniz.
Canım Cem ve dünyanın en muhteşem partneri canım Binnur ikinize de ayrı ayrı çok teşekkür ederim ne çok şey öğrendim ne çok mutlu oldum sizinle…

Sevgili Gülseren Hanım size de ayrıca teşekkür ederim kırıklarını sarıp iyileştirdiğiniz her bir ruh için.
Banu’cuğum her hafta büyük bir sevgiyle yazdığın her bir sahne için çok teşekkür ederim, ellerine sağlık.
Ve sevgili seyircimize de 13 hafta boyunca bu yolculuğa ortak oldukları, destekleri ve güzel mesajları için çok teşekkür ediyorum.

Son olarak da bu sene her bir kanalda her bir dizide devleşen ve seyirciyi büyüleyen kadın meslektaşlarıma çok teşekkür ederim, her biriniz ilham oldunuz.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu