Melisa Aslı Pamuk’tan yeni film!

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk, Kilit isimli sinema filmi ile beyazperdeye gelmeye hazırlanıyor. Pamuk'un partneri ise Mert Fırat olacak...

Takip Et:

Kurt Seyit ve Şura ve Kara Sevda gibi dizlerde boy gösteren Melisa Aslı Pamuk, geçtiğimiz sezon Ay Yapım imzalı Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu gibi yıldız oyuncularla birlikte oynamıştı. Dizi, bekleneni veremedi ve reytinglere yenik düşerek erken final yaptı. Melisa Aslı Pamuk dizisinin final yapmasının ardından kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye başlamıştı. Güzel oyuncu, bir sinema filminde karar kıldı. Kilit filminde Mert Fırat ile birlikte kameralar karşısına geçecek olan oyuncu, önceki gün görüntülendi. Filmde bir polisi canlandıracak olan Pamuk, film Kilit hakkında detay vermekten kaçındı. Melisa Aslı Pamuk sevgilisi Oğuzhan Özyakup ile evleneceği yönünde çıkan haberler hakkında da bir açıklama yapmadı.

2020 YAZINDA DÜĞÜN VAR!

28 yaşındaki oyuncu Melisa Aslı Pamuk, 10 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Tolga Sala’dan mart ayında ayrıldıktan birkaç ay sonra gönlünü Beşiktaşlı futbolcu Oğuzhan Özyakup’a kaptırmıştı. Geçtiğimiz haftalarda ailelerini tanıştıran ikilinin evlilik kararı aldığı iddia edilmişti. Konuşulanlara göre; Melisa Aslı pamuk ve Oğuzhan Özyakup gelecek yılın yaz aylarında dünyaevine girmeyi düşünüyor. Güzel oyuncunun Özyakup ailesi ile arasının iyi olduğu da biliniyor. Hatta ünlü futbolcunun askerlik yaptığı dönemde Pamuk ve Özyakup’un kız kardeşi birlikte tatile bile gitmişti. Şermin Özyakup ile tatil yapan oyuncunun fotoğraflarını görenler ‘Melisa, Özyakup ailesine girdi’ yorumlarında bulunmuştu.

Öte yandan Beşiktaşlı futbolcunun ilk oyuncu sevgilisi Melisa Aslı Pamuk değil. Özyakup, 2017 yılında oyuncu Demet Özdemir ile aşk yaşamıştı. İkili daha sonra yollarını ayırdı. Ünlü futbolcu, Demet Özdemir’i unutamadığı şeklinde çıkan haberlere de konu olmuştu.