Melis Sütşurup’tan Musti’ye ‘Hadi dön’ çağrısı!

Mustafa Sandal, Uludağ'a gidince sevgilisi Melis Sütşurup onu hasretle beklemeye başladı. Hatta, bu hasrete fazla dayanamadığını da açıkça belirtti...

Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup’un aşkı doludizgin devam ediyor. Ünlü çift, yaşadıkları kısa süreli ayrılıklarda bile birbirlerine olan özlemlerini sosyal medyada paylaşmaktan çekinmiyor.

Geçtiğimiz aylarda Mustafa Sandal’ın yeni bir aşka yelken açtığı öne sürülmüş ve o ismin kim olduğu büyük merak konusu olmuştu. Basında zaman zaman birçok ünlü kadının ismi geçmiş ancak Mustafa Sandal hepsini reddetmişti. Daha sonra o ismin Melis Sütşurup olduğu söylenmişti. Bu kez her iki isim de sessizliğe gömülmüş ve hiçbir açıklama yapmamıştı.

MUSTİ AŞKINI SOSYAL MEDYADA İLAN ETMİŞTİ!
Mustafa Sandal’ın ‘Gel Bana’ isimli son çalışması piyasaya çıktığı ilk günlerde bu şarkının sözlerini ünlü sanatçının yeni sevgilisine yazdığı ortaya çıkmıştı. Magazinn.com ekibi, o ismin Melis Sütşurup olduğu haberini yayınlamış ve bu haber medyada büyük yankı uyandırmıştı. Öyle ki, iddialar doğru çıkmış ve Musti sosyal medyada hayranlarının ısrarlarını kıramayıp, “İlk sizinle tanıştıracağım” diye söz vermişti. Sandal, daha sonra Melis Sütşurup ile ‘Gel Bana’ şarkısını söylediği bir videoyu yayınlayıp sözünü rutmuş ve yeni aşkını takipçileriyle paylaşmıştı.

Ünlü çift, daha sonra birlikte tatile de çıktı. Sandal, İstanbul gecelerinde ise sevgilisini yakın dostlarıyla tanıştırmıştı. Ne var ki, araya iş girdi ve Mustafa Sandal geçtiğimiz günlerde Uludağ’a gitti.

Türkiye Senkroniza Milli Kayak takımının kadrosunda yer alan Sandal, Uludağ’da kampa girdi. Haliyle, sevgilisiyle arasına kısa süreli bir ayrılık girmiş oldu.

SWEATSHIRT ESPRİSİ!
Melis Sütşurup bugün (9 Şubat) bir fotoğrafını yayınladı. Sandal da sevgilisinin sweatshirt’ünde yazan yazıyı okuyamadığını belirten bir yorum yaptı. Sütşurup da espri kişiliğini konuşturup hadi dön artık yazıyor şeklinde karşılık verdi. Anlayacağınız, ikilinin aşkı tam gaz devam ediyor. Çift, birbirlerini birkaç günlük ayrılıklar sırasında bile özlemeye başladığına göre bu aşk nikah masasına taşınabilir, bizden söylemesi!