Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde Derin karakteriyle çok konuşturacak!

Takip Et:
Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde Derin karakteriyle çok konuşturacak!
Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde Derin karakteriyle çok konuşturacak!

Magazinn /Ayrıntı – Geçtiğimiz sezonlarda Kir adlı bir dizinin başrolünde rol almıştı Melis Sezen. Burak Sevinç ile beraber oynuyordu ve ilk başrolüydü. Genç oyuncu, Kanal D’de yayınlanan diziyle ancak 9 kısım ekranda kalabildi. Sonrasında reyting alamayan dizinin final kararı verildi.

İlk olarak Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide 2016 senesinde ekranlara gelmişti genç oyuncu. 1997 doğumlu oyuncu, daha sonra Siyah İnci dizisinde de oynadı.
Dizileri kısa vakitte yayından kaldırıldı ama oyunculuğuyla noktaya değinmeyi de başardı.

Bu kere Vefasız dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Üstelik Cansu Nehir ve Caner Cindoruk ile başrolü paylaşmakta. Genç oyuncunun oynayacağı rol ise hayli iddialı bir karakter. Bu akşam 7 Ekim Çarşamba ilk kısmı yayınlanacak olan dizi, dünyaca ünlü Doctor Foster adapte etmesi.

Melis Sezen’in oynadığı karakter, dizinin ilk tanıtımında da dikkatleri sürüklemişti.
Peki kim bu Derin?

İşte ayrıntılar…

Yirmi dört yaşında. Yurt dışında Moda Tasarımı’nı tamamlamış. Zaman zaman göklerde zaman zaman diplerde dolaşan birisi .Aşırısıyla sıcak, devingen, açık sözlü, eğlenmeyi hoşlanan, kıpır kıpır ve hırslı bir bayan. Bir atölyesi var ve orada tasarım yapıp, resimlerini sosyal medya üzerinden paylaşıp, satışını yapıyor. İşi onun için yalnızca bir hobi.

Genç oyuncu, dizinin başlamasına saatler kala instagram hesabından aşağıdaki paylaşımı yaptı.