Müzik

Mekanlar yüz çevirdi, sosyal medya destekledi!

Son dönemin en popüler en ışıltılı mesleklerinden biri kuşkusuz DJ’lik. Sosyal medyada fenomen olan birçok isim de bu mesleğe yöneliyor ve çeşitli mekanların DJ kabinlerinde de hemen hemen  her gece bir sosyal medya fenomenini görebiliyoruz. Bu isimlerden farklı olarak Kaan Gürpınar, 10 yaşından bu yana gerekli DJ’lik eğitimlerini alıyor. Gürpınar, R&B Tarzı ile gittiği her mekanda insanları eğlendirmeyi başarıyor.

Popüler olmadığı için bazı mekanlar DJ Kaan Gürpınar‘a kapılarını kapatırken, sosyal medyadan  gelen destek mesajları genç yeteneği mutlu ediyor. İnsanları eğlendirmek için farklı bir çalışma içinde olduğunu söyleyen Gürpınar, “Şu an popüler olmasam da kısa süre içerisinde yaptığım müzikler herkese ulaşacak. İnanıyorum ki bana bugün kapılarını kapatan mekanlar bile daha sonra benimle çalışmak isteyecek.Hedefim yaptığım işleri en iyi şekilde insanların beğenisine sunmak” dedi.

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu