Mehtap Yılmaz’dan şok itiraf: “Beni elledi!”

Takip Et:
Mehtap Yılmaz’dan şok itiraf: “Beni elledi!”
Mehtap Yılmaz’dan şok itiraf: “Beni elledi!”

Seneler evvel yayınlanan Popstar müsabakasındaki dobra tutumlarıyla ünlenen Mehtap Yılmaz, YouTube’da yayınlanan Katarsiz programında yaşamına dair şok itiraflarda bulundu. Seneler evvel tacize uğrayan ünlü ad anlattıklarıyla izleyenlerin ağzını açık bıraktı.  

“ABİ DEDİĞİM KİŞİ BENİ ELLEDİ”

Çocukluğundan bu yaşına kadar yaşadıklarını anlatan Yılmaz, ilk kere yaşadığı bir tacizi de anlattı. Yılmaz, vahim vakayı şu sözlerle dile getirdi: “Daha çok ufakken, evimize gelen çok yakınım olan, ağabey dediğim biri tarafından tacize uğradım.
Zira bana inanmazlardı. O surattan akrabalarımla fikir.”

“PAVYONDA ÇALIŞTIĞIMI AİLEME SÖYLEYEMEDİM”

Pavyonda çalıştığı dönemlerden bahseden Yılmaz, sözlerine şöyle devam etti: “Annem hasta, kardeşim var. Aileme bakmam gerekli. Zati okuyamayacağımı da öğreniyorum. Pavyonda çalışmaya başladım. Ama annem benim türkü barda çalıştığımı sanıyordu. İlk pavyonda çalışmaya başladığımda korkak bir güvercin gibiydim. Hareketsiz duruyordum sahnede.
Ben ailemi hep bu sektörden uzak yakaladım. Kimse kardeşim olduğunu öğrenmiyordu. Erkek kardeşim hekim oldu. ‘Ablası pavyonda çalışıyor’ demesinler, o da mahcup olmasın diye uzak duruyordum. Onu beyaz önlük içinde bakınca gözyaşlarımı yakalayamadım. Bunu ben yaptım diye…”.