Dizi Haberleri

Mehmet Günsür İtalyan dizisinde

Ünlü oyuncu Mehmer Günsür İtalyan kanalında yayınlanan La Compagnia del Cigno dizisinin kadrosunda yer aldı...

Atiye, Fi, Muhteşem Yüzyıl, Aşk Tesadüfleri Sever gibi önemli yapımlarda rol alan Mehmet Günsür, İtalya’da ulusal kanal olan Rai TV’de yayınlanacak olan La Compagnia del Cigno dizinin ikinci sezonunda “Teoman Kaya” karakterini canlandırıyor.

Günsür’ün de olduğu yeni bölümlerde, Sert hocaları Luca Marioni liderliğindeki yedi genç müzisyeni, rekabetin daha da sertleştiği Konservatuar’ın akademik dünyasına girişin eşiğinde olan birini canlandıracak.

DİZİNİN KONUSU

Verdi konservatuarının eski öğrencisi, Marioni ve eşi Irene’nin eski arkadaşı ve şimdi dünyaca ünlü bir şef olan Teoman Kaya özel konuk olarak gelir. Kaya’nın Konservatuara gelişinin gizli bir amacı vardır ve bunun sonuçları hem Marioni ve eşi Irene yi, hem de genç yetenekleri derinden sarsacaktır.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu