Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın oğlu Can özür diledi!

Geçtiğimiz günlerde babası Mehmet Aslantuğ ile arabada seyir halinde çekilmiş bir fotoğrafını yayınlayan Can Aslantuğ, gelen tepkiler üzerine bir açıklama yapan Can, özür diledi...

Takip Et:

1 Ağustos’ta evliliklerinin 22. yılını kutlayan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin Can adında bir oğlu bulunuyor. Magazin dünyasının örnek çiftlerinden olan Aslantuğ ve Onan’ın oğulları Can Aslantuğ, önceki günlerde Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımla takipçilerini şaşırttı. Babası ile arabanın içinde seyir halindeyken camdan ayaklarını uzatan Aslantuğ’un bu pozu sosyal medyada yayılınca büyük tepki çekti. Birçok sosyal medya kullanıcısı Mehmet Aslantuğ’u da oğluna böyle bir hareket yapmasına izin verdiği için eleştirdi.

“BÖYLE DAVRANIŞLAR YAPMAYACAK KADAR TERBİYE SAHİBİYİZ”

Gelen eleştiriler sonrası Can Aslantuğ bir açıklama yaptı. Özür dilediğini belirten Can “Şaka amaçlı boş arazi yolunda çok düşük hızda yapmıştık. Yoksa bu tür bir davranışla yolculuk yapmayacak kadar terbiye sahibiyiz. Yanlış anlaşıldıysa özür dilerim.” ifadelerini kullandı.