Mehmet Aslantuğ neden Bir Annenin Günahı dizisinden ayrıldı? İşte sebebi!

Takip Et:
Mehmet Aslantuğ neden Bir Annenin Günahı dizisinden ayrıldı? İşte sebebi!
Mehmet Aslantuğ neden Bir Annenin Günahı dizisinden ayrıldı? İşte sebebi!

Magazinn / Ayrıntı – Akılda oyuncu Mehmet Aslantuğ, geçen sezon Kardeş Çocukları dizisinde başrolde yer almıştı. Sonrasıda ise Bir Annenin Günahı adlı dizi ile uyuştu. Mart ayında da sette çekimlere katıldı. Özge Özberk ile beraber başrolde yer alan oyuncu, araya giren pandemi sürecinden sonra yine diziye dönüş yapmadı.

Fox TV’nin diziyi yayınlamaktan vazgeçmesinin ardından Kanal D’ye transfer olan Bir Annenin Günahı adlı dizide ayrılıklar yaşandığı da oyuncu kadrosu netleşince ortaya çıktı.
Peki akılda oyuncu diziden neden parçalamıştı?

İzleyicilerin kafasını kurcalayan bu mevzu ile alakalı Mehmet Aslantuğ’dan sosyal medya üzerinden açıklama geldi. Akılda oyuncu, uslardaki sual işaretlerini de bu açıklaması ile giderdi.

İşte o açıklama: Sete çıktıktan kısa bir süre sonra covid 19 salgını sebebiyle durdurulan “Bir Annenin Günahı” isimli tv dramatiğine; zaman darlığı, başka bir proje hazırlığım ve bağlantılı nedenler dolayısıyla aktör olarak katılabilmem mümkün olmamıştır.
Yolları açık, sağlıkları, huzurları daim olsun. Sevgi ve hürmetlerimle,”

Bir Annenin Günahı adlı dizi Kanal D’de yayınlanacak ve yeni oyuncu kadrosu şöyle: Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Pamir Pekin, Mert Yazıcıoğlu, Simay Barlas, Onuryay Evrentan, Ayça İnci, Alihan Türkdemir ve Nefise Karatay.

.