Magazin

Mehmet Akif Alakurt Tepki Aldı!

Bir zamanlar adını “Adanalı”, “Sıla”, “Fatih”, “Bahar Dalları” gibi diziler ile duyuran ve Adanalı dizisinde büyük bir çıkış yakalayıp Maraz Ali adıyla bilinen Mehmet Akif Alakurt skandal paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 2014 yılında son dizisi olan “Emanet’in sona ermesiyle birlikte oyunculuk kariyerini sonlandırdığını açıklayan Mehmet Akif Alakurt, kendisini dine verdiğini söylemişti.

Alakurt Türkiye’den ayrıldıktan sonra yaptığı açıklamada bir daha dizi ve film teklifi almak istemediğini fakat misafir olarak herkesi kabul edebileceğini söylemişti. Kameralardan uzunca bir süre uzak kalan eski oyuncu Türkiye’den ayrılmış ve Brezilya’da bir çiftlik satın alıp yaşamına orada devam etmeye karar vermişti. Ülkeden ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Alakurt, yaptığı paylaşımlar ile adından sık sık söz ettiriyordu. Hayranlarına daha önce yaptığı paylaşımlarla hakaret ve küfür dolu sözler sarf eden eski oyuncu bu skandal olaylara bir yenisini daha eklemiş oldu.

Mehmet Akif Alakurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Türk kadınlarını aşağılayıcı sözler kullanarak takipçilerine kendince uyarı niteliğinde bir paylaşımda bulundu. Mehmet Akif Alakurt sosyal medya hesabından Türk kadınlarının sadece çıkarcı olduğunu ve istediklerini elde edene kadar erkeklerin her şeylerini onaylayan bir kişiliklere sahip olduğunu iddia etti. İstediklerini elde edene kadar mükemmel kadını oynadıklarını söyleyen Alakurt, Türk kadınlarının istediklerini aldığında bambaşka bir role bürünerek çirkin yüzlerini gösterdiklerini söyledi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu