MEHMET AKİF ALAKURT’TAN İZLEYİCİSİNE AĞIR KÜFÜR!

Takip Et:
Bir dönem reyting rekorları kıran Adanalı dizisinde 'Maraz Ali' karakterini canlandıran Mehmet Akif Alakurt, izleyicilerine çok ağır küfürler etti.
 
ATV'de yayınlanan ve başrolünü Oktay Kaynarca ile paylaştığı Adanalı dizisindeki Maraz Ali tepkilere neden oldu. Daha önce de bu dizide oynadığı için pişman olduğunu söyleyen Alakurt, bu kez sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla izleyicilerine küfretti.
 
1979 doğumlu Mehmet Akif Alakurt, Best Model seçildikten sonra şansını oyunculukta denemeye karar vermiş, ilk olarak Kırık Ayna dizisinde canlandırdığı Ali Kirman karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştı.
 
Metropalas, Zeytin Dalı, Sıla, Hacı, Adanalı, Reis, Emanet, Fatih ve Fetih dizilerinde oynayan Alakurt, dizilerinin yayından kaldırılmasıyla oyunculuğu bırakarak bir çiftlikte yaşamaya başlamıştı.
 
Alakurt'un bu kez gündemde yer alan olayı ise şu: Bir takipçisinin "Yavuz Komiser seni s…" şeklindeki mesajını paylaşan oyuncu, açıklama kısmına "Yüzde 70'i böyle o….. çocuklarından ibaret bir kitledir Adanalı seyircisi. Tanışın diye paylaşıyorum" notunu düştü.