Meclis gündemine gelen Şeyma Subaşı’dan yeni koronavirüs açıklaması!

Yurt dışından gelen sevgilisi Guido Senia'nın koronavirüs tedbirlerini hiçe saymasıyla büyük tepki çeken Şeyma Subaşı yeni bir açıklama yaptı...

Takip Et:

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, TBMM‘de yaptığı açıklamada, “Şeyma Şubaşı’nın sevgilisi İtalya’dan direkt uçuş olmadığı için Yunanistan üzerinden Türkiye’ye geldi. 14 günlük karantina kuralına da uymadı” dedi ve şunları söyledi:

“İstanbul’da gezip tozuyor. Kim bilir daha kaç kişi Guido Senia taktiğiyle Türkiye’ye giriş yaptı. Salgından etkilenmemek için her türlü tedbiri, kuralı tavizsiz uygulamak zorundayız. Risk bölgelerinden uçuş yasağı nedeniyle üçüncü ülkeleri kullanarak Türkiye’ye giriş yapanlara karşı da uyanık olmalıyız. Kimseye ayrıcalık tanınmamalıdır. Kural herkes için geçerli olmalıdır.”

“MİSAFİR EDİLDİK!” 

Sevgilisini savunarak, Guido Senia‘nın İtalya‘dan değil, İsrail‘den geldiğini söyleyen Şeyma Subaşı, yeni bir açıklama yaptı. Ünlü fenomen, “Sağlık Bakanlığı’nın koronavirüs salgınını önlemek için aldığı önlemler kapsamında biz de bir akşam misafir edildik. Ülkemizin sağlığı için verdikleri mücadele ve bize gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Gaziosmanpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde koronavirüs testinden geçirilen Şeyma Subaşı ile İtalyan sevgilisi Guido Senia, ’14 gün evden çıkmama’ şartıyla eve gönderildi. Çiftin testi negatif çıktı.