MEB GÜLBEN ERGEN’İN 30 OKULLA İLİŞKİSİNİ KESTİ

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından, yasak aşkla gündeme gelen Gülben Ergen'in 30 okulla ilişiği anında kesildi.

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte Çocuklar Gülsün Diye Derneği üzerinden ortak çalışma yürüten Gülben Ergen'in protokolü iptal edildi. Sabah'ın haberine göre, bakanlık kaynakları, bu iptalin gerekçesi olarak derneğin protokol şartlarına uymamasını gösterse de kulislerde Ergen'in evli olduğu dönemde anaokulu açılışına yasak aşkı Tolga Duğles'le birlikte katılmasının iptali getirdiği söyleniyor. Derneğin, şartnamedeki sorumlulukları yerine getirmemesi ve raporlama yapmaması bu iptali getiren başlıca neden olarak gösterilirken, bardağı taşıran son damlanın Ergen'in 2016 Nisan'ında katıldığı bir açılış olduğu konuşuluyor. Ergen, 21 Nisan 2016 tarihinde Erhan Çelik ile evliyken, kurucusu olduğu derneğin İzmir Karabağlar'daki anaokulunun açılışına sevgilisi Tolga Duğles ile katılmıştı.

 

 

OKULLARIN AÇILIŞINDAN BİRİNE SEVGİLİSİYLE GİTMİŞTİ

Gülben Ergen, Erhan Çelik ile evli olduğu dönemde çalıştığı proje kapsamında okul açılışına gitmiş ve yanında sevgilisi Tolga Duğles'in olduğu görüntüler de ortaya çıkmıştı. 

 

'ÇOCUKLAR GÜLSÜN DİYE DERNEĞİ'' İLE YAPTIĞI PROTOKOL İPTAL!

Milli Eğitim Bakanlığı 'Çocuklar Gülsün Diye Derneği' ile yaptığı protokolü iptal etti. Kulislere göre alınan bu kararda, dernek başkanı Gülben Ergen'in yasak aşkını anaokulu açılışına getirmesi etkili oldu.