Mean Girls ekibi tekrar bir araya geldi

Takip Et:
Mean Girls ekibi tekrar bir araya geldi
Mean Girls ekibi tekrar bir araya geldi

Amerika’daki tercih gününden bir ay evvel, Tina Fey, Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Amanda Seyfried ve “Mean Girls” oyuncu kadrosu, hayranlarını oy kullanmaya teşvik eden beklenmedik bir birleşme videosu yayımladı.

Ayrıca Katie Couric tarafından idarenen ve Instagram aracılığıyla yayımlanan sanal birleşmede,”Mean Girls” oyuncularının 2004 yapımı filmdeki hatıraları da paylaşıldı.

mean girls

“Mean Girls” oyuncuları canlandırdıkları karakterler hakkında ne düşünüyor?

Orijinal oyuncu kadrosu, filmin ikonik karakterlerini tarif eden tecrübeleri hakkında konuştu.
“Yalnızca çok güvensiz olduğunu ve birilerinin onayına sahip olmak için çok naçar olduğunu düşündüm. Onu korunmasız yapan da buydu. Onu sevimli yapan ve yalnızca makûs davranmasını kısıtlayan kısım buydu.”

Lindsay Lohan’a, Cady Heron rolü öneri edildiğinde Lohan’ın başlangıçta Regina George olmak istediği öğreniliyordu. Ancak senaryoyu tekrar okuduğunda Cady’nin o zamanki tecrübeleriyle çok anlaştığını fark ettiğini ve karakteri hoşlandığını şöyle dile getirdi: “Çekim sürecinde, daha evvel yaptığım film ile ‘Mean Girls’ arasında mektebe geri dönmüştüm ve benim için gerçekten eksantrik bir geçiş oldu.
Bu senenin başında alınan haberlere göre de müzikalin beyaz perdeye adapte edileceği öğreniliyor. Tina Fey, film için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak henüz ne zaman çekileceği veya aynı kadroyla mı devam edeceği belirli değil.

Instagram üzerinden yayımlanan videoyu aşağıdan seyredebilirsiniz.

.