Matrix 4 hakkındaki bütün detaylar!

Yayınlandığı dönem ve sonrasında efsane haline gelen Matrix'in dördüncü filminin çekileceği duyuruldu. Matrix 4'ün başrollerinde yine Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss oynayacak...

Takip Et:

İlk filmi 1999 yılında yayınlanan Matrix, yıllar sonra beyazperdeye geri dönüyor. 1999’dan sonra 2003’te The Matrix Reloaded ve The Matrix Revolutions isimli filmlerle sinemada olan Matrix, 16 yıl sonra yeni bir kararla döndü. Serinin dördüncü filmi çekilmeye başlayacak. Efsane haline gelen filmin hayranları arasında büyük sevinç uyandıran haber sonrası Matrix 4’ün oyuncu kadrosunda kimler olacağı merak konusu oldu.

BAŞROLLERDE YİNE KEANU REEVES VE CARRİE-ANNE MOSS OLACAK

Serinin yeni filminin ne zaman vizyona gireceği netleşmezken, filmin başrollerinde Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss yer alacak. Keanu Reeves “Neo”, Carrie-Anne Moss da “Trinity” karakterlerini canlandıracak.

Warner Bros ve Village Roadshow Pictures ortaklığında beyazperdeye taşınacak olan filmin yönetmeni ve senaryo yazarı, orijinal üçlemenin yönetmenlerinden Lana Wachowski olacak. Matrix 4’ün doğrudan bir “devam filmi” olup olmadığı ise açıklanmadı. Warner Bros sadece filmin “Matrix dünyasında geçeceğini” duyurmakla yetindi.