Medya

Masumlar Apartmanı’nda kıyamet işte şimdi kopacak!

Masumlar Apartmanı dizisinin ilk 4 kısımlık mükemmel performansı herkesin dikkatini çekti. Bu sezonun en galibiyetli neticeleri alan dizisi de yeniden Masumlar Apartmanı. TRT1 ekranında 5. kısmı 12 Ekim Salı günü yayınlanacak olan dizide yaşanacak yeni vakalar merakla bekleniyor. Özellikle de Ezgi Mola’nın canlandırdığı Safiye karakterinin Han’ın evlendiğini bilmesinden sonra ne yapacağı herkesi meraklandırıyor.

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in Salı günlerine damga bir yere çarpan ve yayınlandığı ilk günden bu yana gündemden düşmeyen dizisi “Masumlar Apartmanı”, beşinci kısmıyla ekranlara geliyor.
Yaşanan kriz, İnci’yi evliliklerini duyurma fikrinden vazgeçirir.

Esat’ın Esra ile evlendiğini sanan Gülben, derin acılar içindedir ancak tasalaşacak kimsesi yoktur. Ege’nin atacağı bir adım İnci ve Memduh’u güç vaziyette bırakır.

Han kardeşleriyle paylaşamadığı mutluluğunu babasıyla paylaşır.
Han bir günlüğüne de olsa, her şeyden uzakta bir balayı tatili yapmak istese de evde yaşanacak bir mesele suratından acilen dönmek zorunda kalırlar.

Hikmet Safiye ve Gülben’e Han’ın evlendiğini açıklar. Safiye’nin dünyası başına devrilecektir.

“Suçsuzlar Apartmanı” beşinci kısmıyla 13 Ekim Salı yarın gece vakti saat 20.00’de TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’1 de…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu