Magazin

Masumlar Apartmanı’nda Gülben karakteri Merve Dizdar’ın içine dokunuyor!

Magazinn.com / Ayrıntı – TRT1 ekranında Masumlar Apratmanı dizisi geçtiğimiz Salı günü ilk kısmı ile izleyicilerle buluştu. Büyük alkış toplayan dizi ile ilgili geri dönüşler çok pozitif oldu. Daha ilk kısımdan milyonlarca izleyici dizinin hayranı oldu dahi… Masumlar Apratmanı’nda Gülben karakterine yaşam veren Merve Dizdar da galibiyetli performansı ile göz doldurdu.

Ünlü oyuncu, reel yaşamdan adapte edilen dizideki rolüyle alakalı ayrıntıları Posta gazetesindeki ziyaretinde anlattı.
‘Suçsuzlar Apartmanı’ etkileyici ve güç bir iş. Öykü hakikat olduğu için oynarken çok etkileniyorum. Empati yapınca çok güç oluyor. Bu travmatik yaşamları oynarken içimizi değiyor.”

Gülben karakterini çok hoşlanan oyuncu, büyük bir neşeyle de canlandırıyor. Ekranda izleyicileri bayağı üzen bir karakter Gülben. Kimsenin ona önemsememesi, ne açıkladığına dikkat etmemesi ve duygularının da ehemmiyetsizmiş gibi gösterilmesi izleyicilerin vicdanlarına dokundu.

Merve Dizdar karakteri şu biçimde anlattı.
Gülben olmak çok güç ama bir o kadar da sevindirici. Çok beğeniyorum çok!”

Hayatı saplantılarla dolu iki kız kardeşten birisi Merve Dizdar ve Gülben karakterini canlandırıyor. Ezgi Mola ise ablası Safiye olarak ekranda yer alıyor…

Saplantılı birisini canlandırmanın kendisini yorduğunu itiraf eden Merve Dizdar, “Çok yorucu bir vaziyet, saplantılı olma hali güç bir şey. Hayat onlar için o kadar güç ki. Onlarla yaşayanlar da sefil oluyor. Saplantılarımızla bir biçimde baş etmeyi bilmemiz gerekli yoksa hastalık ebadına varıyor” diye konuştu.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu