Masumlar Apartmanı sadece reytingleri değil sosyal medyayı da ele geçirdi

Takip Et:
Masumlar Apartmanı sadece reytingleri değil sosyal medyayı da ele geçirdi
Masumlar Apartmanı sadece reytingleri değil sosyal medyayı da ele geçirdi

TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 Dizisi “Masumlar Apartmanı” Doruğa Oturdu… TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni ve iddialı dizisi “Masumlar Apartmanı” izleyicilerden “bütün anekdot alarak” alarak doruğa oturdu. Masumlar Apartmanı ikinci kısmıyla, yapılan reyting ölçümlerinde tüm kategorilerde birinci oldu.

İzlenme oranlarında Lider, Sosyal Medya’da Başlıca Gündem! Yayınlandığı ilk kısmıyla da yurt içinden ve yurt dışından izleyicilerin büyük alkışını kazanan TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı”, izlenme oranlarının reyting yanı sıra , “sosyal medyada konuşulma / atıf yapılma” anlamında trend-topic TT olarak doruğa yerleşmişti… Somera’nın 22 Eylül sosyal medya bilgilerine bakıldığında dizinin ne kadar büyük bir tesir bıraktığını anlayabiliriniz.

Muhteşem oyuncu kadrosu ve asıl bir öykü… Başrollerinde Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın yer aldığı“Masumlar Apartmanı”, dün yayınlanan ikinci kısmıyla sosyal medyada devamlı dorukta kaldı…

Türkiye’de ve yurt dışında da ilgiyle izlenilen dizi! TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1’in yeni dizisi “Masumlar Apartmanı”; sansasyonel öyküsüyle ve oyuncu kadrosunun zaferli performansıyla, ülkemizde ve yurt dışında geniş bir coğrafyada televizyon izleyicilerinin önde gelen seçimi oldu …

Her yeni kısım, Tertemiz bir coşku demek… Senaryosu oldukça yetkin ve çekici bir biçimde kaleme alınan “Masumlar Apartmanı” dizisi, başlangıçta gördüğü alakayla ekranlarda ayrı bir yer edindi.