Masumlar Apartmanı reytingi süpürdü! Hekimoğlu, Baraj ve Menajerimi Ara çırpınıyor!

Takip Et:
O da arızaya bağlamış! Masumlar Apartmanı dizisinde şaşkına çeviren gerçek!
O da arızaya bağlamış! Masumlar Apartmanı dizisinde şaşkına çeviren gerçek!

Magazinn / Ayrıntı – Salı akşamları artık Suçsuzlar Apartmanı dizisi o kadar baskın ve o kadar eforlu ki, öbür dizilerin reyting neticeleri makûs gelmeye devam ediyor. Kanal D ekranında eforlu bir duruş sergileyen Hekimoğlu dizisi dahi bu hafta düşüş yaşadı. Aynı gidişat Menajerimi Ara için de geçerli. Baraj dizisi Fox TV ekranında yukarıya güzergahlı bir kıpırdanma içinde.

Suçsuzlar Apartmanı dizisinin Totalde 10’lu reytingleri tespit etmesi, AB Ve ABC gruplarında 14’lü reyting oranlarına yaklaşması muazzam bir zafer.
sezon ilk kısmıyla geri döndüğünde ne olacak herkes merakta. Suçsuzlar Apartmanı ilk 3 kısmı ile izleyicileri topladı ve böyle de devam edeceğini gösteriyor.

Dizinin öyküsünde ve oyunculuk performanslarında mesele çıkmaz ise alakanın sezon boyu sürmesi normal kabul edilecektir. Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz da geçtiğimiz 5 sezonun en galibiyetli dizilerinden… TRT1 ve atv arasındaki Salı rekabetinde, değişik dizilerin işleri güçleşti.

Star TV’nin Menajerimi Ara dizisi iyice düşüş yaşıyor.
Umutların eksildiği Baraj dizisinin bu hafta yükseliş sergilemesi ise pozitif gibi görünse de neticede oranlar hala düşük.

İşte 29 Eylül Salı günü ilk 10 program listesi:

.