Masumlar Apartmanı nasıl bir dizi? İzlenir mi

Takip Et:
Masumlar Apartmanı nasıl bir dizi? İzlenir mi
Masumlar Apartmanı nasıl bir dizi? İzlenir mi

Magazinn.com – Televizyon ekranında yayınlanan dizilerde devir değişti. Töresiz, konaksık, sahte evliliksiz, zengin kız fukara oğlan, yasak aşk yerini psikolojik analiz etmelerin yer aldığı dizilere bırakıyor. Pandemi sürecinde evde sıklıkla televizyon izleyen ve yayınlanan programlardan bunalarak internet dizilerine yönelen izleyici Kırmızı Oda ve Masumlar Apartmanı dizileriyle yine televizyon başına geçti. Birkan Sokullu, Zeynep Farah Abdullah ve Ezgi Mola gibi ünlü adların yer aldığı Masumlar Apartmanı nasıl bir dizi?

Sonunda televizyon ekranında böyle dizileri bakmak ne hoş.
TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU 1 ekranında ilk kısmı yayınlanan Suçsuzlar Apartmanı dizisi yeniden psikolojik tabanlı psikoterapi kitabından aynı psikiyatrın yapıtından esinlenerek ekrana geliyor. Suçsuzlar Apartmanı dizisi 1. kısmı yayınlandığı süreçte sosyal medya platformu twitter’da en fazla alaka bakan mevzu oldu.

Suçsuzlar Apartmanı Dizisinin Mevzusu

Paklik hastası ve saplantılı bir annenin, bu hastalığı kızına servet bıraktığını ve ailenin değişik azalarını nasıl tesiri altına aldığını bakıyoruz.
Bu saplantıların altında uyuyan nedenler ve onların sonunu getirecek tehdit ne?

Dizinin psikolojik esaslı olması, en fazla alaka sürükleyen istikameti tabii ki. Bununla beraber kadrosuna galibiyetli adları da toplayınca, ortaya sağlam bir iş çıkmış. Saplantılar, travmalar, zehir olan yaşamlar.. “Aile” kavramı.

Ezgi Mola fantastik galibiyetli bir performans sergiledi. Kendisinin ellerinin çamaşır suyu koktuğuna inandık dahi.

Suçsuzlar Apartmanı Oyuncuları ve Karakterler

  • Birkan Sokullu – Han
  • Farah Zeynep Abdullah – İnci
  • Ezgi Mola – Safiye
  • Merve Dizdar – Gülben
  • Alper Saldıran – Uygar
  • Emir Özden – Ege
  • Gizem Katmer – Neriman
  • Uğur Uzunel – Esat
  • Atilla Şendil – Memduh
  • Metin Coşkun – Hikmet

Suçsuzlar Apartmanı Nasıl Bir Dizi?

Suçsuzlar Apartmanı dizisinde ki oyunculuklar gayet galibiyetli, karakterler oyuncuların üstüne resmen oturmuş.
Zeynep Farah Abdullah hoşluğuna zati diyecek bir şey yok, saçı da çok tatlı olmuş ayrıca.

Suçsuzlar Apartmanı tüm bunlara odaklanıp yavaş yavaş irdeleyeceği için, cazip bir zindeyi var şu anda bence. Öyküye çok hoş, muntazam bir yerden başlamışlar. İlerleyen kısımlarda bozulmaması en büyük dileğim.

Herkes gibi ben de, Ezgi Mola’nın canlandırdığı karakteri Safiye beğenmedim. Ama bu rahatsızlıklarının nedenleri, yaradılış süreci ve varsa çözüm biçimleri çok merak uyandırıcı.
Baya güzel bir ikili olmuşlar bence. Durumda da, kiracılık meselesi suratından birbirlerinden uzak kalamayacakları için, başlar gibi olup da başlayamayan ilişkileri yakın zamanda başlar diye düşünüyorum. İnci’nin ve etrafının Safiye’den çok sürükleyeceği belirli, herkes gibi ama acaba Han ne yapacak bunu önleyebilmek ismine?

Her iki aile de alaka çekici bence. İnci’nin annesinin öyküsü öne çıkıyor, Han’ın tarafında ise hiç kuşkusuz vahim bir anne himayesinde yetişmiş olan hasta Safiye ve zaman içinde ne yazık ki kendisine benzettiği kardeşi.

Tabi ufak kardeşler var, onların ehemmiyeti de göz ardı edilemez.
Neler olacağını merakla bekliyorum. Kısım yorumlarında fikir üzere!

Suçsuzlar Apartmanı 2. Kısım 2. Fragmanı özeti:

Trt 1 ekranlarında yayınlanan yeni dizi Suçsuzlar Apartmanı 2. Kısım 2. Fragmanı tv ile aynı anda sitemizde yerini alacaktır. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Birkan Sokullu’nun rol aldığı diziyi akılda rejisör Çağrı Lostuvalı idarıyor. Suçsuzlar Apartmanı yeni kısmı ile 22 Eylül 2020 Salı akşamı saat 20.00’de Trt 1 ekranlarında tüm coşkusuyla kaldığı yerden devam edecek.

Dr.
İnci bu kazayla beraber karşısına Han ve ailesinin büyük gizemlerle dolu yaşamı İnci’yi beklemektedir.Han’ın yaşamı ise saplantılı olan ablası Safiye ve Gülben’den ibarettir. İnci ve Han arasındaki yakınlaşma her şeye karşın kopacak mı yoksa büyük bir aşk mı filizlenecek

.